Spojte se s námi

Fortuna liga

Fotbalisty olomoucké Sigmy kosí zranění. Kdo všechno je na marodce?

Už tak poměrně úzký kádr olomoucké Sigmy zasáhly další ztráty. S kým nebude moci trenér Látal počítat do sobotního duelu proti Teplicím?

Publikováno

dne

Už tak poměrně úzký kádr olomoucké Sigmy zasáhly další ztráty. S kým nebude moci trenér Látal počítat do sobotního duelu proti Teplicím?

Zdroj: SK Sigma Olomouc

Prvním, koho bude Sigma na trávníku Androva stadionu postrádat, je Lukáš Greššák. Řízný záložník, který pro ostřejší zákrok nejde daleko, podstoupil ve středu operaci tříselné kýly.

Doba jeho rekonvalescence se odhaduje na několik týdnů, jak uvedl pro klubový web lékař týmu Ivo Lošťák.

Další ztráta přišla hned po středečním tréninku, který z vážných zdravotních důvodů nedokončil Jakub Yunis. Dvoubrankový střelec si totiž poranil koleno.

Magnetická rezonance u něj odhalila roztržení předního zkříženého vazu a poranění menisku, které vyřeší až operace. Následné léčení potrvá dle odhadů lékařů minimálně 9 až 12 měsíců.

„Kubovo zranění nás nesmírně mrzí. Za celý klub bych mu chtěl vyjádřit veškerou podporu,“ řekl sportovní manažer Ladislav Minář.

Mimo těchto jmen bude Radoslav Látal postrádat také Martina Hálu, Tomáše Zahradníčka a Kryštofa Daňka. Všichni tři zůstávají nadále mimo tréninkový proces.

Otazník také visí nad startem Michala Vepřeka s Martinem Nešporem, oba se totiž ještě zotavují po předchozím zranění.

Použité zdroje: SK Sigma Olomouc

Reklama

Oblíbené