Reklama

Esence toho, jaký jsem, se nezmění. Pořád budu fotbal intenzivně prožívat, řekl Sarabia po svém extempóre v El Clásiku

V rámci prohlášení vážících se k sobotnímu utkání Barcelony a Realu Sociedad vám ještě přinášíme slova ředitele pro instituční vztahy Guillerma Amora a jednoho z asistentů Quiqueho Setiéna, Edera Sarabii, který se ještě před úvodním hvizdem nechal slyšet, že bude i nadále intenzivně prožívat hru z lavičky.

http://gty.im/1202725550

Guillermo Amor

Být první je vždy důležité a musíme následovat náš rytmus. Nejdůležitější je nyní vyhrávat a to po lepší i horší hře. Teď musíme počkat, jak si povede Real Madrid proti Betisu, který je stejně jako Real Sociedad dobrým týmem. My se budeme připravovat na výjezd na Mallorku, která bojuje o setrvání v lize.

Vždy musíme být nároční a zlepšovat se, ale dnes (vyjádření proběhla v sobotu, pozn. přek.) jsme vyhráli a to je hlavní. Stálo nás to hodně, protože Real Sociedad je skvělý tým, který riskuje, hraje jeden na jednoho, má rád míč a proto je ve finále poháru. Messi dal gól z penalty a opakuji velkou důležitost toho, že body zůstaly na Camp Nou.

Braithwaite byl velmi aktivní, rychlý, ukázal se na dobré úrovni s míčem i bez něj a nasbíral pouze pár ztrát. V druhé půli musel trochu více pracovat bez míče a nakonec byl vystřídán, ale prezentoval se na dobré úrovni. A potlesk fanoušků? Úspěšně se připojil k týmu a jeho debut proti Eibaru byl skvělý.

Podílel se na dvou brankách a také na Bernabéu si vedl dobře. Krátce poté, co přišel na plac, vytvořil šanci a jde o velkého profesionála, který chce být lepší a všechno vyhrávat.

http://gty.im/1210999374

Eder Sarabia

Esence toho, jaký jsem, se nezmění. Pořád budu fotbal intenzivně prožívat, nicméně je pravdou, že musíme být příkladem pro děti a starat se o některé věci. Jsem však hrdý na to, kým jsem a i nadále budu. Myslím si, že propozice Realu Sociedad budou stejné s jakoukoliv sestavou. Nemají příliš moc co ztratit a jsou velice odvážní.

Očekáváme reakci týmu po těžké porážce. Nikdo nemá rád porážky, obzvláště pak na Bernabéu, ale musíme se soustředit na to, co nás čeká nyní.

Včera jsme analyzovali to nedělní utkání a spousta věcí už nám je jasná. Trenér již říkal, že nám Braithwaite dá hodně a ve dvou případech, kdy nastoupil, nám dodal alternativu. Je svěží a jeho záblesk nám může hodně pomoci od samého začátku.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené