Spojte se s námi


Bojové sporty

Dvořák o svém zranění: Od loktu dolu je ta ruka mrtvá. Myslím si, že rameno bude v pohodě, ale v loktu něco bude

David Dvořák prohrál v UFC podruhé v řadě, nestačil na bývalého šampiona Rizinu Manela Kapeho. Ten mu v prvním kole zranil ruku a Dvořák nyní popsal, jak na tom zdravotně je.

Publikováno

dne

David Dvořák prohrál v UFC podruhé v řadě, nestačil na bývalého šampiona Rizinu Manela Kapeho. Ten mu v prvním kole zranil ruku a Dvořák nyní popsal, jak na tom zdravotně je.

V souboji o první desítku muší váhy UFC vyhrál Manel Kape, který na body porazil českého borce Davida Dvořáka. Ten v závěru prvního kola vydržel bolestivou páku, která jej poté limitovala do zbytku souboje.

Kape nasadil Dvořákovi kimuru a ten opravdu dlouhou dobu v bolestech držel, ačkoliv fanoušci se obávali, že to jeho ruka zkrátka nevydrží.

Nakonec vydržela a Dvořák dokonce mohl pokračovat v boji, bylo ale jisté, že v pořádku není a noc po zápase nebude příliš spojena se spánkem.

Fanoušci tak čekali na informace, jak na tom zdravotně Dvořák bude. Nyní v rozhovoru pro Kaocko.cz potvrdil, že dobré zprávy nemá.

„Čeká mě magnetická rezonance, pak budu vědět víc. Ruka ale nefunguje. Myslím si, že rameno bude v pohodě, ale v loktu něco bude.

Rameno cítím, ale hodně mě bolí loket, jestli mi tam praskla kost, nevím. Od loktu dolu je ta ruka mrtvá,“ řekl v rozhovoru.

Nyní je tak před ním rekonvalescence a do dalšího zápasu si bude muset pořádně odpočinout. Věřme, že si při svém návratu vybere i trochu štěstí a vrátí se na vítěznou vlnu.

Zdroj: Kaocko.cz

Reklama

Bojové sporty

Oktagon podepsal dlouhodobou smlouvu s Louisem Glismannem, který je po odchodu Brita horkým kandidátem na titulový zápas

Louis Glismann má za sebou dva zápasy v Oktagonu v rámci Tipsport Gamechangeru. Již nyní je ovšem jisté, že jej uvidíme v organizaci i nadále, podepsal v ní totiž novou dlouhodobou smlouvu.

Publikováno

dne

Louis Glismann má za sebou dva zápasy v Oktagonu v rámci Tipsport Gamechangeru. Již nyní je ovšem jisté, že jej uvidíme v organizaci i nadále, podepsal v ní totiž novou dlouhodobou smlouvu.

Projekt Tipsport Gamechanger se pomalu přechyluje do své druhé poloviny. Již v polovině června se v Oberhausenu se dočkáme dalších dvou semifinalistů.

Těmi prvními jsou David Kozma, jenž porazil Alexe Lohorého, a také Louis Glismann, který krásně udolal Melvina van Suijdama. A právě zkušený Dán bude v organizaci pokračovat.

Promotér Ondřej Novotný prozradil, že s Oktagonem podepsal dlouhodobou smlouvu a dost možná tak bude hlavním adeptem na titulový zápas poté, co odešel šampion Kaik Brito.

„Byli jsme spolu na after-party, kde za mnou přišel i s trenérem. Na ten první zápas se jim ne že nechtělo, ale říkali, že nevědí, jestli je to pro ně to nejlepší a podobně. Byli takoví, že nás znají, ale že si myslí, že by to pro ně mohlo být i lepší.

Po prvním zápase však byl Glismann vystřelený z cviček a teď přišel a říkal, že už nikdy jinam nechce. To, co s námi zažil za dva měsíce, prý ani zdaleka nezažil za celý život. Už to, jak se k němu chováme, jak ho přijímají lidi, jak se s ním fotí a kolik lásky mu dávají.

Byl úplně dojatý, samozřejmě i pod vlivem vítězství, postupu a všeho, ale podepsali jsme dlouhodobou smlouvu,“ prozradil Novotný v MMA Letem světem.

Glismann je tak blízko velkého úspěchu a krásného finančního zisku. Stačí mu ještě dvakrát zvítězit v Tipsport Gamechangeru, aktuálně ale čeká na svého semifinálového soupeře. Tím bude vítěz z dvojice Marcel Grabinski – Andreas Michailidis.

Zdroj: MMA Letem světem

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Vrátí se zpět do klece? Chci Datla a titul, hlásí Kryštof Novák!

Jak se fitness trenérovi během půl roku změnil život? Po úspěchu v reality show Love Island si charismatický Kryštof Novák užívá nejen nového vztahu s krásnou Denisou, daří se mu po profesní i sportovní stránce.

Publikováno

dne

Jak se fitness trenérovi během půl roku změnil život? Po úspěchu v reality show Love Island si charismatický Kryštof Novák užívá nejen nového vztahu s krásnou Denisou, daří se mu po profesní i sportovní stránce. Před pár měsíci absolvoval svůj první zápas v MMA a rád by se v kleci objevil co nejdříve znovu. Kdy se tak stane a co Kryštof chystá na léto? 

Jak se ti daří, co je u tebe teď nového?

Daří si mi dobře! Moc se těším na léto! Momentálně se nejvíc času věnuju přítelkyni, svým kocourkům, práci a taky Instagramu. Upřímně řečeno se mi teď daří a jsem za to rád. Občas ten balanc ještě hledám, ale jinak myslím, že je to dobré! 

Nedávno jsi absolvoval svůj první zápas v MMA. Na Clash of the Stars jsi v hlavním zápase porazil Tomáše Chlupa. Jak svoji premiéru zpětně hodnotíš? 

Ten zápas hodnotím relativně pozitivně. Pár věcí bych udělal rozhodně jinak, ale důležitý je na konci dne vždycky výsledek a ten byl jasný, tedy vítězství pro mě. Pocit jsem z toho měl od té doby skvělý. Už abych se mohl vrátit zpět do klece! 

Je tedy v plánu další zápas? 

Určitě ano, je to v plánu, zatím ale nevím, s kým by to mělo být. Stál jsem o zápas s Datlem (Marek Valášek pozn.red.), ten ale teď bude zápasit o titul, takže tam si musím počkat, až jak to dopadne.

Viděl bych to tak, že si dám ještě jeden zápas s někým, a pak bych chtěl vyzvat aktuálního šampiona střední váhy, tedy do 84 kilogramů s tím, že je mi jedno, kdo ho v tu chvíli bude držet. 

Jak často se teď MMA věnuješ? 

Teď jsem popravdě přesedlal zase na chvíli na fitko a silové tréninky, abych se vrátil váhově tam, kde jsem byl a měl z čeho shazovat do zápasu. Navíc nás s přítelkyní čeká ještě dovolená, tak teď do toho musím trochu šlapat ať se za mě na pláži nestydí. Každopádně k MMA se zase brzo vrátím a stejně tak i doufám, že už brzy budu mít dohodnutého dalšího soupeře. 

Pracuješ pořád jako osobní trenér v posilovně, je to tak? Jak tě to i po úspěších v Love Islandu a MMA pořád naplňuje? 

Ano, pořád pracuju jako fitness trenér. Baví mě to, mám rád tu rozmanitost. Ale abych byl upřímný, s létem klienti často ruší tréninky, takže to mám dost rozházené, což mi samozřejmě leze na nervy (smích

Zmínil jsi dovolenou s přítelkyní Denisou. Co tě ještě čeká v příštích týdnech? 

Ještě před létem se chystám na focení nové kolekce sportovního oblečení Gymio. To je značka mé kamarádky Martiny Markové, pro kterou jsem jednou z tváří. Letíme jako velká parta na pár dní do Chorvatska.

Vedle Martiny tam bude i moje přítelkyně Denča, ale i Jakub Vítek a Radek Gabriel z Love Islandu, takže se tak trošku vrátíme v čase a budeme zase s touhle naší partičkou u vody a o zábavu bude určitě postaráno, i když tam vlastně všichni jedeme pracovat.

Do toho mám pak i hromadu dalších akcí a plány s přítelkyní, tak se na léto opravdu těším a věřím, že to všechno vyjde jak má.. 

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Novotný: Brito je jako malé dítě! Říkal jsem mu, že u mě bude mít jako šampion daleko větší prachy, než když půjde do UFC

Oktagon opustil úřadující šampion welteru Kaik Brito, který se rozhodl vyslyšet vábení UFC a zamířil do Contenderu. Promotér Ondřej Novotný se nyní k situaci vyjádřil a přiznal, že příliš Brazilce nechápe, jelikož by mu dal lepší podmínky.

Publikováno

dne

Oktagon opustil úřadující šampion welteru Kaik Brito, který se rozhodl vyslyšet vábení UFC a zamířil do Contenderu. Promotér Ondřej Novotný se nyní k situaci vyjádřil a přiznal, že příliš Brazilce nechápe, jelikož by mu dal lepší podmínky.

Když na začátku prosince udolal Davida Kozmu, byl z toho pořádný poprask. Přeci jej byl na dlouhou dobu jediným bojovníkem, komu se povedlo Růžového pantera porazit.

Fanoušci se těšili, co nám Brito ukáže v obhajobách a v Tipsport Gamechangeru, do kterého byl díky výhře přidán. Brazilec se ale na začátku rozhodl jinak a z projektu odstoupil.

Důvodem měla být zraněná ruka, ovšem spekulovalo se i o tom, že je to spíše kvůli tomu, aby nebyl povinen zůstávat v Oktagonu v případě nabídky od UFC.

Brito měl během roku titul obhajovat, k tomu ale již nedojde. UFC mu nabídlo účast v Contenderu a vzhledem k tomu, že to měl zahrnuté ve smlouvě, mohl Oktagon opustit.

„Brito je v tomhle výjimka, kterou jsem tam nechal. Přesvědčovali ho i jeho manažeři, ale on je jako malé dítě. Vždycky když jsme podepisovali smlouvu, tvrdil mi, že na všechno ostatní se*re, ale že UFC a Contender tam chce prostě nechat.

Odpovídal jsem, že mu to tam nechám do chvíle, než bude šampion, on si však jel pořád svoje. Říkal jsem mu, že u mě bude mít jako šampion daleko větší prachy, než když půjde do UFC, notabene přes Contender, kde dostane pět tisíc dolarů. On mě ale přemlouval takovým svým sympatickým stylem, že o tom snil už odmalička.

Tak jsme tedy nakonec řekli, že jo. Pokud je tohle všechno, na čem stojí jeho svět, tak to tak uděláme. Dostane svůj výstřel a já mu přeji, aby mu to vyšlo. Je dobře, když si člověk plní klukovské sny. Doufám, že se mu splní,“ řekl Ondřej Novotný v MMA Letem světem.

Po konci projektu Tipsport Gamechanger se tak organizace pravděpodobně plynule přesune do hledání nového šampiona, přičemž šanci bezpochyby dostane právě Kozma.

Zdroj: MMA Letem světem

Pokračovat ve čtení

Oblíbené