David Beckham by rád jednou do Interu Miami dovedl Lionela Messiho

David Beckham se připravuje na start jeho nového klubu Inter Miami, který bude hrát americkou MLS. Šéf floridské organizace pak měl kontaktovat hvězdu Lionela Messiho a vábit ho k přesunu za oceán.

Embed from Getty Images

Pro Inter Miami by to byl samozřejmě obrovský finanční závazek. Messi má smlouvu v Barceloně do léta 2021 a Argentinci se tento zájem zdá být zajímavý, nicméně jeho případná smlouva asi celou záležitost zarazí.

Sami šéfové Barcelony jsou si vědomi toho, že Beckham chce v týmu, který svůj první ligový duel odehraje v březnu, nějaké velké jméno, aby tak nalákal nové fanoušky.

Spekulace kolem budoucnosti Messiho vyvstaly po tom, co bylo zjištěno, že má ve svém současném kontraktu klauzuli, díky které může Camp Nou po konci sezóny opustit. Prezident klubu Josep Bartomeu si ale myslí, že fotbalista nikdy za žádný jiný tým hrát nebude a hráči plánuje nabídnout smlouvu do konce života.

Embed from Getty Images

Beckham se potom k posilám vyjadřuje: “Každý má svůj snový seznam. Ale když se podíváme na to, jak Leo a Cristiano pořád hrají, zatím to u nich na konec nevypadá. Jsou tak dobří, že je nyní těžké jejich kluby opustit. Ale uvidíme. ve fotbale nikdy nevíte, co se stane.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..