Spojte se s námi

Liga mistrů

Cristiano Ronaldo: Toto je důvod, proč mě Juventus kupoval!

Zveřejněno

dne

Cristiano Ronaldo má za sebou parádní večer. V úterním utkání Ligy mistrů pomohl hattrickem Juventusu k obratu a následném postupu přes Atlético Madrid. A přesně tenhle svůj gólový přínos označil sám Ronaldo jako důvod, proč jej turínský klub v létě kupoval.

Embed from Getty Images

Na Ronalda se po zápase snesla vlna chvály a obdivu, čehož si portugalský střelec po právu užívá. “Toto je přesně ten důvod, proč mě Juventus kupoval,” řekl v rozhovoru pro Sky Sports Italia.

“Jsem rád, že jsem mohl pomoci k tak skvělému obratu, od toho jsem také tady. Atlético je velmi dobrý tým, ale my jsme také silní a nakonec jsme ukázali, že jsme si postoupit zasloužili,” uvedl portugalský reprezentant.

Embed from Getty Images

Ronaldo po zápase vyzdvihl výkon a zejména charakter celého týmu. “Měl to být speciální večer a také jím byl. Teď nemám na mysli mé branky, ale výkon a přístup celého týmu. Toto je ta mentalita, kterou musí mít každý tým hrající Ligu mistrů. Ukázali jsme, že jsme na správné cestě.”

I přes tento skvělý postup Portugalec zatím stále o finále nepřemýšlí. “Myslím, že je stále brzo hovořit o finále. Musíme postupovat krok za krokem,” uzavřel Cristiano Ronaldo.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama
Reklama

RUIK © 2017-2019