Spojte se s námi

Fotbal

Costa se vrací do Evropy! Opět si zahraje v Polsku

Pětatřicetiletý Costa Nhamoinesu strávil loňskou sezónu v Indii, kde nastupoval za Kerala Blasters. Nyní se rozhodl pro návrat do Evropy, a i do známého prostředí. Zkušený obránce se vrací do Polska

Publikováno

dne

Zdroj: Podbeskidzie Bielsko-Biala

Pětatřicetiletý Costa Nhamoinesu strávil loňskou sezónu v Indii, kde nastupoval za Kerala Blasters. Nyní se rozhodl pro návrat do Evropy, a i do známého prostředí. Zkušený obránce se vrací do Polska, kde se upsal na jednu sezónu Podbeskidzii Bielsko-Biala.

Costa Nhamoinesu patří mezi legendy pražské Sparty, kde strávil sedm sezón. Za letenský celek nastoupil k 203 zápasům, ve kterých se patnáctkrát radoval ze vstřelené branky.

Přispěl k zisku mistrovského titul a dvěma triumfům v českém poháru. Před rokem mu vypršela na Letné smlouva, a tak se rozhodl vydat za exotickým angažmá do daleké Indie, kde se dohodl na angažmá s Kerala Blasters.

Po roce stráveném v Indii se rozhodl Costa pro návrat do Evropy. V letošní sezóně ho budeme moci vídat opět v Polsku, kde vlastně odstartovala jeho kariéra v Evropě. V minulosti tam nastupoval za Zaglebii Lubin a Wislu Ustronianka.

Nyní se dohodl na roční smlouvě v druholigovém celku Podbeskidzie Bielsko-Biala. Tento klub prožil v minulé sezóně obrovské zklamání, když sestoupil z nejvyšší soutěže.

Právě Costa by se měl zařadit mezi lídry týmu, kteří pomohou k okamžitému návratu mezi polskou elitu.

Zdroj: Podbeskidzie Bielsko-Biala

Reklama

Oblíbené