Cirkus Oktagon? Kladením důrazu na show netrpí sportovní stránka, má jasno Pešta

Viktor Pešta je specifickou osobností. Pochází z intelektuálního prostředí a zkrátka jen stěží by jej šlo připodobňovat k jiným zápasníkům. Je svůj a nesnaží se za každou cenu vyhledávat mediální pozornost. Když už se mu jí ale dostane, mají jeho vyjádření hlavu i patu.

Zdroj: instagram.com/viktorpesta/

Viktor Pešta byl jedním ze dvou hostů pořadu K.O. magazín a opět potvrdil, že se jedná o inteligentního člověka, který si na nic nehraje. Prokázal to při nejednom tématu, o němž se mluvilo.

Velmi se probíraly například sociální sítě, na kterých by dle mnoha lidí měl Viktor Pešta zapracovat. Právě kvůli jejich nedostatečné síle není tolik viditelnou postavou, jako například Karlos Vémola či Václav Mikulášek, i když je veteránem UFC.

A jak to sám vidí? Rozhodně ze sebe nechce dělat šaška a odmítá být jen marketingovým produktem: „Chápu, že je to pro mě taková nutnost. Pokud bych se nepotřeboval prezentovat, tak to asi nebudu dělat vůbec. Nemám to tak, že bych měl radost, že sklízím lajky.“

„Dělám to, protože to nějaký lidi zajímá, chtějí vidět můj život, tak tam něco dávám, ale na druhou stranu si myslím, že člověk by neměl trávit svůj život tím, že čumí do telefonu. Nechci úplně jít tím příkladem, lidi k tomu vést, že tam budu furt něco dávat a tlačit,” dodal.

Spolu s tím přišel na řadu “cirkus” Oktagon a otázka, zdali Peštovi nevadí, že organizace klade možná až přespříliš velký důraz na show. A vzhledem k tomu, že byl i v UFC, má jeho vyjádření jinou váhu.

„Ani mi nepřijde, že by to byl až takový cirkus. Nepřijde mi špatné, když se klade důraz na show, pakliže tím netrpí sportovní stránka. To se v Oktagonu neděje. I v UFC je velký důraz na tu show, takže v tom nevidím problém,“ tvrdí Pešta.

Rozhodně se tedy necítí nikterak pohoršen a ani jej show v Oktagonu nikterak nevyvádí z rovnováhy. Nyní usiluje o zápas s Attilou Véghem. Jak to s možným soubojem vypadá?

Zdroj: K.O. magazín

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Ano tohle je skutečný frajer. Ne jako ten uřvanej tlučhuba vémola se svým cirkusem se žralokem, srnečkou, lvem a nafukovací panou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia Praha vs. Sigma Olomouc: Preview a tipy na sázení

Jedním ze šlágrů 15. kola Fortuna ligy bude beze sporu zápas první Slavie Praha se čtvrtou Sigmou Olomouc. O favoritovi utkání je samozřejmě jasno, Hanáci však nebudou chtít dát body zadarmo. Jak zápas dopadne a na co vsadit?

Neuvěřitelná smůla! Václav Černý hrál ve skvělé formě, ale přetrhl si křížový vaz. Jak dlouho bude chybět?

Obrovská smůla znovu potkala rodáka z Příbrami. Těžká zranění znatelně přibrzdila slibně rozjetou kariéru Vaška Černého v Ajaxu, po restartu v Twente se dostával do výborné formy, ale přišlo další vážné zranění.

Okénko minulosti: VAR by mu změnil kariéru, přiznává Pavel Chaloupka

Dnes je to běžná vymoženost – míč skončí v síti, asistent (dříve pomezní) zvedne praporek a odmává ofsajd. Gól by neměl platit. Všechno se však přezkoumá na videozáznamech a nakonec je trefa uznána.