Reklama

Brankář Slovanu Bratislava přestupuje do Mallorcy!

Čtyřiadvacetiletého slovenského brankáře Dominika Greifa čeká nová výzva. Je to z důvodu, protože poprvé bude působit v jiném klubu než je ŠK Slovan Bratislava. Rodák z Bratislavy nyní totiž přestupuje do RCD Mallorcy, která si v uplynulé sezóně zajistila postup do La Ligy.

V uplynulé sezóně odehrál Greif v dresu Slovanu celkově 27 utkání, obdržel 23 gólů a připsal si rovnou 12 čistých kont. Své kvalitní výkony předváděl Greif nejen na Slovensku, ale i v evropských soutěžích.

Proto si jej také španělský klub vybral a nebál se se slovenským gólmanem uzavřít rovnou pětiletý kontrakt, který by jej měl tedy v klubu udržet až do 30. června 2026.

Za svého nového brankáře zaplatil španělský klub RCD Mallorca 2,50 miliónů eur. K odchodu slovenského brankáře se vyjádřil i generální ředitel Slovanu Ivan Kmotrík, který sdělil následující.

“V první řadě chci Dominiku Greifovi poděkovat za všechno, co pro Slovan odvedl, a v další kariéře mu přeji jen to dobré. Ceníme si jeho přínosu pro klub v době, kdy byl důležitou součástí mužstva a oporou i v evropských pohárech. Sami dobře víme, jaké byly poslední měsíce, ke kterým se však nyní nemá smysl velmi vracet.”

“Naším cílem bylo jít do nové sezóny s hráči, kteří chtějí bojovat za Slovan, a touží naplnit naše cíle. Z Dominikova strany jsme stále evidovali zájem odejít, proto bylo prioritou najít v rámci možností co nejlepší řešení pro všechny strany. Jak jsme již avizovali, jsme připraveni bavit se i o prodejích, čímž můžeme vykompenzovat ztráty z posledního roku.”

“Jsme rádi, že jsme našli dohodu se španělskou stranou a transfer jsme úspěšně zrealizovali. Můžeme se dívat dál a jít do nové sezóny s hráči, kteří zde chtějí být, a touží v našem dresu něčeho dosáhnout.”

Zdroj: RCD Mallorca, Transfermarkt, ŠK Slovan Bratislava

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené