Bez Superligy nikdo nebude schopen koupit Mbappého ani Haalanda, tvrdí prezident Realu Madrid

V posledních měsících se velmi spekulovalo o možných přestupech Kyliana Mbappého a Erlinga Haalanda do Realu Madrid. Nyní se to ale vůbec nezdá reálné, což potvrzují slova prezidenta španělského celku.

Zdroj: Real Badini FC, Flickr, CC BY 2.0,

Další Galacticos nehrozí, alespoň dle slov Florentina Péreze, prezidenta Realu Madrid, který usilovně bojoval za založení Superligy.

Nicméně se Superligou je konec a s tím je prý spojen také konec velkých přestupů. Minimálně pro nadcházející léto.

„V létě nebude docházet k velkým přestupům. Když peníze nejdou z bohatých klubů do chudých, trpí všichni. Je nemožné podepsat Mbappého a Haalanda bez Superligy. Pro všechny, nejen pro Real Madrid,“ nechal se slyšet Pérez.

Šéf Realu Madrid pak věří, že fanoušci pochopí, když ani jeden z těchto dvou generačních talentů do klubu nepřijde: „Vědí, že děláme maximum. Když se věci nestanou, je to proto, že jsou nemožné.“

Teprve v létě uvidíme, zdali je to ze strany Péreze pouze slovní hra nebo zda lze jeho slova brát vážně. I bez velkých přestupů by nás však mohlo čekat velmi zajímavé přestupové léto.

Zdroj: Goal

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Real i Barca by měly raději přemýšlet,jak se zbavit astronomických dluhů.Jenom na daních dluží miliardy.Nesmyslné přestupové částky a stejně nesmyslné platy hráčů je vedou do záhuby.Nepomohla by jim ani ta slavná Superliga.Za tři či čtyři roky by zase měly oba týmy málo.

  2. Tak nebudou hrát vůbec. Bez dvou přeplacených hráčů se obejdeme všichni. Zastropovat platy a pak se uvidí.

  3. Superliga by jen o chvíli prodloužila jejich finanční agónii. Stejně tohle předplácení hráčů nikam nevede. Když si ty hráče nemůže finančně dovolit,tak ať nebrečí. Stejně musí přijít chvíle,kdy tyto “megakluby” padnou finančně na hubu. Nesmyslné přestupové částky, nesmyslné platy,stále jdou ceny nahoru,o to bolestivější bude pád, který tak i tak musí přijít.

  4. Dyť je to absolutně jednoduché, když na to nemám, nemůžu si to koupit. Teda pokud mi někdo nepůjčí. Jenomže jim už nikdo nepůjčí ani floka.. vo co go.

  5. je to přesně opačně. superliga by výrazně zvedla cenu TOP hráčů. A nákupy nejlepších by si mohly dovolit jen kluby ze superligy. Ostatní týmy by si nemohly dovolit TOP hráče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.