Reklama

Babiš a Hamáček vystoupili proti chování Rangers a britských médií!

Oheň vzplál a začíná sahat až do maximální výše. Ve Velké Británii se “rasismus” sparťanských dětí dostal do hlavních mediálních kanálů. V online prostoru se šíří protičeské nálady a společnost se nadále rozděluje. Celá kauza ukazuje, jak jsou světy pomyslné západní a východní civilizace stále zcela rozdílné.

Jediným rozdílem mezi dvěma světy je to, že náš “východní svět” nikomu násilně nevnucujeme a neříkáme, že je správný. Naopak britská média očividně cítí povinnost poučovat, měnit ty méněcenné lidi z “Východu”. Při nejmenším to tak na nezaujatého emočně vyspělého člověka působí.

Celou kauzu způsobilo bučení dětských fanoušků na Glena Kamaru. Žádné opičí skřeky, pouze bučení, které ve své kariéře jednoduše zakusil každý kontroverzní fotbalista bez ohledu na jeho barvu pleti. Stačí si vzpomenout na Davida Limberského na Letné, stěžoval si někdy snad do mediálního prostoru?

Do celé situace, která se snaží vybarvit Čechy a české děti jako rasisty, se vložili i čelní představitelé ČR. Konkrétně se jedná o předsedu vlády Andreje Babiše, místopředsedu vlády Jana Hamáčka a ministra zahraničních věcí Jakuba Kulhánka.

Co čeští vrcholní politici napsali na Twitter? Může jejich zásah celou situaci zklidnit?


Zdroje: Andrej Babiš, Jan Hamáček, Jakub Kulhánek

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Stbák Bureš neví, jestli se fotbal hraje na poločasy nebo na třetiny. Ale vidí, že by se mohl zavděčit, tak se cpe i sem. Už aby šel konečně a své podvody do vězení.

      • Láďo, neblbni. Tady se pouštíš na tenký led. Babiš je prokazatelně zloděj, ale velmi šikovnej! Komu čest, tomu čest! Nakrást miliardy není sranda!

    • Náš premier A.Babiš se jako jediný zastal naších dětí,které anglidská media neustále obviňuji z rasismu.Ještě,že máme premiera,na kterého je celý národ hrdý a má sociální cítění a je spravedlivý.
      Bohužel,jsou mezi námi takoví,kteří kudy chodí,všude škodí.Pomlouvaji a lžou jako oddesáci nebo topkaři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené