10 nejlepších Slováků ve hře FIFA 20. Od Pekaríka po Škriniara

Představujeme Vám žebříček nejlepších Slováků v nové FIFĚ. Tomu vévodí ikonický Hamšík a mladičký Škriniar, ale najdeme zde i hráče, kteří ještě loni táhli české týmy v pohárech.

http://gty.im/923850368

10. místo – Peter Pekarík (74)

Hráč, který stejně jako Matúš tuto sezónu nehrál. Rychlost mu pravděpodobně klesne pod 70 a vzhledem k ostatním atributům to bude karta použitelná maximálně do sbc.

9. místo – Albert Rusnák (76)

V MLS prožil povedenou sezónu, ve které vstřelil 8 gólů. Střela by mu mohla povyrůst na 75 a do začátečního týmu by mohl být velmi slušný. Driblink i rychlost je na ofenzivního záložníka dostačující. Čtyři hvězdy na slabou nohu jsou také skvělé, ale zázraky od něj nečekejte.

8. místo – Ondrej Duda (76)

Oproti loňsku by si zasloužil upgrade na 76. Rychlost by mohl mít okolo 70, stejně jako střelu. Driblink by se mohl vyšplhat na 80 a společně se čtyřmi hvězdami na slabou nohu a triky by mohl mít určitý potenciál.

7. místo – Miroslav Stoch (76)

Po úspěšné sezóně ve Slavii odešel do PAOKu, kde už dříve hrával. První opravdu hratelná karta, jelikož by měla mít slušnou rychlost, ale i střelu. Taktéž driblink okolo osmdesáti a čtyři hvězdy na slabou nohu. Jedinou nevýhodou bude řecká liga, ale jinak solidní karta.

6. místo – Patrik Hrošovský (76)

Patrik po přestupu do belgického Genku vyhlíží gold kartu. Rychlost se bude pohybovat okolo 70 a driblink s nahrávkami na tom bude ještě lépe. Se střelou to bude horší, jelikož nad 60 pravděpodobně nepůjde. Triky i slabá noha bude pravděpodobně tříhvězdičková.

5. místo – Stanislav Lobotka (77)

Velice podobná karta té Hrošovského, akorát o něco pomalejší. Směrem dozadu je na tom o dost lépe, defenzivní atributy se pohybují nad 60. Jeho největší zbraní jsou nahrávky a driblink. Triky i slabá noha na skvělých čtyřech hvězdách.

4. místo – Juraj Kucka (79)

Při pohledu na jeho kartu vás zaujme síla, jenž se bude pohybovat okolo 88. Rychlost těsně pod 70, střely, nahrávky, driblink i bránění všechno nad 72. Slabá noha i triky jsou na velice slušné úrovni. Nebýt špatné ligy, byla by to opravdu hratelná karta.

3. místo – Martin Dúbravka (79)

Dva úspěšné roky v Newcastlu probudily zájem velkoklubů, nyní to však vypadá na setrvání v Anglii. V podstatě všechny atributy má na slušné úrovni a do starter týmu z Premier League může být ideál.

2. místo – Marek Hamšík (85)

Marek po přestupu trochu klesl na formě, ale to se dalo čekat. Jeho karta sice nebude příliš hratelná, ale vzhledem k tomu, že je to slovenská ikona ho možná najdeme v některých týmech pro zábavu. Má slušný driblink, nahrávky, ale i střelu. Končící legenda si tak užije jednu ze svých posledních karet.

1. místo – Milan Škriniar (86)

Chlouba našich sousedů. Stále ještě mladý stoper odehrál další slušnou sezónu. V té příští si zahraje Ligu mistrů a bude se chtít ukázat. Rychlost okolo 73 je dostačující, bránění odhaduji na 88 a sílu na 83.

Na stopera navíc až neobvyklá čtyřhvězdičková slabá noha, což jen zvyšuje hratelnost. 187 centimetrů je určitě dostačující a osobně si myslím, že do konce kalendářního roku bude tato karta stačit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..