Reklama

OKTAGON 28: Pešta vs. Pütz – preview a tipy na sázení

Viktor Pešta se v sobotu představí ve svém životním zápase. V souboji o titul polotěžké váhy Oktagonu se utká s německým tvrďákem Stephanem Pützem. Dokáže získat pás?

Zřejmě nejdůležitější zápas kariéry před sebou má Viktor Pešta. Ten se na turnaji OKTAGON 28 porve o titul polotěžké váhy se Stephanem Pützem, dle některých nejlepším zápasníkem polotěžké váhy v Evropě.

Dle kurzů na Tipsportu je český bijec favoritem, na jeho výhru je vypsán kurz 1.53, tak snadné to ale Pešta mít nebude.

Pütz byl totiž šampionem hned ve dvou váhových kategorií v organizaci M-1 v jejích nejlepších letech, kdy patřila mezi nejlepší organizace na světě. Pravidelně trénuje se špičkovými zápasníky z nejlepších světových organizací.

Co se pak týká stylu boje, ve prospěch Pešty hraje maximálně wrestling, v němž vyniká. Němec je ale mnohem komplexnější, zejména v postoji by měl mít převahu. Navíc působí více hladově.

Velký rozdíl může být i ve zkušenostech. Pütz bude bojovat o titul po dvanácté v kariéře, přičemž je to jeho šestý titulový zápas v řadě a předchozích 5 vyhrál. Navíc se rval se skutečnou špičkou polotěžké váhy. Porazil větší jména než Pešta.

Pro Peštu to zkrátka nebude jednoduché, třebaže se jedná rovněž o vynikajícího zápasníka. Namísto sázky na vítěze se spíše vyplatí vsadit na počet kol.

Tip na sázení | Více než 2.5 zahájených kol zápasu v kurzu 1.60 u Tipsportu

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené