Reklama

Viktor Pešta je šampionem! Doktor ukončil zápas kvůli zranění soupeře

Turnaj Oktagon 28 je u konce! Hřeb večera opanoval Viktor Pešta, který porazil Stephana Pütze a má titul v kapse. Na hlavní kartě se nicméně předvedli i jiní, a to všichni tuzemští zápasníci.

Viktor Pešta má titul v polotěžké váze! V rámci hřebu turnaje Oktagon 28 porazil svého německého soupeře i díky rozhodnutí doktora, který zápas ukončil po třetím kole.

Stephan Pütz tak odchází ze svého prvního zápasu v organizaci Oktagon poražen. A rozhodně s tím není spokojen, sám chtěl v zápase pokračovat.

Co se mu stalo? Od Pešty dostal loket a zranění na jeho nose bylo poměrně rozsáhlé, nos byl roztržený a údajně byla vidět i kost. Nyní je tak otázkou, zda Pešta umožní svému soupeři odvetu, kterou si přeje.

Mimo tento zápas se z hlavní karty radovali z vítězství David Hošek, Andrej Kalašnik, Miroslav Brož, Leo Brichta a Petr Kníže.

Hošek vyhrál i díky chybě rozhodčího, který ukončil zápas dříve, než měl. Na to si po zápase stěžoval i tým Marcina Naruszczky, který se cítil být okraden již minulý zápas.

Potřeba je zmínit i zajímavou bitvu Knížete s Britem. Čtyřiadvacetiletý Brazilec svému soupeři na konci prvního kola naprosto rozdrtil nos, Monster se ale nedal a vyhrál na body.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené