Spojte se s námi

Bojové sporty

Krištofič se stal prozatímním šampionem střední váhy! Skvělý zápas předvedla Szabová, Petrášek prožil vítězný návrat

OKTAGON 26 nabídl na Štvanici pořádně našlapanou hlavní kartu. Dozvěděli jsme se tak jméno nového prozatímního šampiona střední váhy, zažili vítězný návrat Miloše Petráška a také úžasnou atmosféru.

Publikováno

dne

OKTAGON 26 nabídl na Štvanici pořádně našlapanou hlavní kartu. Dozvěděli jsme se tak jméno nového prozatímního šampiona střední váhy, zažili vítězný návrat Miloše Petráška a také úžasnou atmosféru.

Hned úvodní zápas hlavní karty byl velkým lákadlem. Do boje se totiž po dlouhé době vrátil populární Miloš Petrášek. Ten naprosto změnil přístup k MMA a to se projevilo nejen na výsledku.

Už jeho nástup do klece vzbudil ohromný aplaus, nejinak tomu bylo během zápasu i po něm. Petrášek do zápasu vletěl jako divoká voda a svému soupeři nedovolil vůbec nic. V prvním kole jej donutil odklepat na kimuru, přičemž celou dobu dominoval.

Následoval dojemný moment, kdy Ondřej Novotný promluvil k divákům, přičemž vyzdvihl několik sportovních hrdinů i hrdinů běžného života. Zkrátka parádní show!

Poté už ale přišel minimálně do dané doby nejlepší zápas večera, o který se postaraly Lucia Szabová a Cornelia Holmová. Tvrdé přestřelky, neustálá snaha útočit na obou stranách, leč navrch měla slovenská zápasnice. Zkrátka perfektní bitva, kterou na body ovládla Szabová.

Velice zajímavý zápas předvedli také Matúš Juráček a Tato Primera. Zatímco španělský zápasník neustále tlačil, Juráček se snažil spíše couvat a trefovat z ústupu. Oba zápasníci byli v průběhu zápasu otřeseni, oba však krizové situace přežili a zápas tak rozhodovali bodoví rozhodčí. Ti rozhodli o výhře Juráčka.

Sám Juráček si byl vědom vyrovnanosti zápasu a v pozápasovém rozhovoru prohlásil, že v jeho očích tento zápas skončil remízou.

Naprosto perfektní taktický výkon pak předvedla Talita Bernardová, která navzdory vysokému kurzu dokázala porazit na body Lucii Pudilovou. Česká zápasnice nedokázala své soupeřce na zemi vůbec vzdorovat a zcela jednoznačně prohrála. Brazilka má černý pásek v brazilském jiu-jitsu, což předvedla v plné parádě.

Poslední a hlavní zápas nabídl neuvěřitelnou válku, která zřejmě nemusela všem fanouškům přijít úplně atraktivní. Nemalá část se odehrávala na pletivu, kde si Samuel Krištofič s Marcinem Naruszczkou měnili pozice. Nicméně Pirát byl aktivnější v úderech, což mu zajistilo velice těsnou výhru na body.

Krištofič se tak stal prozatímním šampionem střední váhy Oktagonu!

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené