Že Végh trénuje Mikuláška? Ať mu jde do rohu, aby viděl, že vše, co se ho snaží naučit, bude marný, vzkazuje Vémola

Dříve, než vůbec bylo oficiálně oznámeno, že se duel Mikulášek vs. Vémola stane skutečností, se Attila Végh nabídl, že klidně pomůže prvnímu jmenovanému s přípravou. To se nyní také děje a “Baba Jaga” tak získává cenné rady od skvělého zápasníka a “Terminátorova” přemožitele. Co na to Vémola říká?

Zdroj: hc-olomouc.cz

“Baba Jaga” tvrdě dře, aby dokázal porazit Karlose Vémolu. Trénuje již také s Attilou Véghem, jenž se nechal slyšet, že šance jsou vyrovnané a že Mikuláškovi může stačit k výhře jeden dobrý úder.

A co na to říká “Terminátor”? „O to víc mě to motivuje. Doufám, že mu Attila půjde i do rohu, aby viděl, že všechno, co se ho snaží naučit, bude marný,“ nechal se slyšet olomoucký rodák pro server iSport.

O ideálním scénáři tak má jasno: „Abych mu hned po zápase, až zmlátím Babu Jagu, mohl říct, že je na řadě. Za mě opravdu ideální scénář, kdyby mu Attilka šel i do rohu. To, co já dělám třicet let, to Mikulášek za dva měsíce už nedožene, takže trénovat tam může co chce.“

Mikulášek však přiznal, že Attila mu předává velice cenné rady. Ohledně taktiky však spíše vtipkoval. Prý použije škorpion kop nebo dloubnutí do oka. Také potvrdil, že za bývalým šampionem Bellatoru bude jezdit ob týden.

Na Slovensku tedy stráví před zápasem v součtu zhruba čtyři až pět týdnů. Cítí se tam jako doma a tak s tím nemá sebemenší problém. Postará se o obrovské překvapení?

Zdroj: iSport.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. No Mikulášek další primitiv co si trochu zacvičí a myslí si,že je bourák..já byl takový vůl asi půl roku v sedmnácti ,ale naštěstí mě to přešlo…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Koronavirus kosí český fotbal! Kvůli nákaze byl odložen další ligový zápas

Česká fotbalová liga se sice po pauze způsobené koronavirovou krizí znovu rozběhla, testování v klubech ale přesto brání bezproblémovému odehrání všech duelů.

Spurs jsou dle procent aktuálně nejlepším týmem napříč evropskými soutěžemi

Manažer José Mourinho ordinuje již rok svůj styl hráčům Tottenhamu a po komplikované první sezoně se mu podařilo Spurs vybičovat ke skvělému startu v Premier League.

Minule to bylo v Teplicích divoký, inkasovali jsme v poslední minutě, takže chceme odplatu, řekl Vindheim

Sparta má za sebou dva velmi nepovedené zápasy s Viktorií Plzeň a s Českými Budějovicemi. Tyto dva duely je stály první místo, když aktuálně na první Slavii ztrácí 4 body.