Reklama

V Evropě to jde, u nás ne. Zničí opatření následující ročník Fortuna ligy?

Netrvalo to dlouho a našel se další tým z Fortuna ligy, který okusil zkázu koronavirové pandemie. Navíc je to tým, který nás má reprezentovat v Lize mistrů. Ohrozí to vystoupení Slavie v Evropě a jak bude vypadat příští sezóna?

Jaroslav Tvrdík. Zdroj: slavia.cz

Jak už náš web informoval v tomto článku, tým “sešívaných” se ocitl v karanténě. Nyní se pro web idnes.cz rozpovídal o tomto problému šéf představenstva, Jaroslav Tvrdík.

Tvrdík vyjádřil nesouhlas s některými opatřeními: “Byl bych rád, kdybychom se inspirovali u některých západních zemí. Je nezbytné hledat řešení, která příliš nezvýší zdravotní rizika a umožní normální fungování společnosti, nejen fotbalu. Nevěřím v úplnou eliminaci viru, musíme se s ním naučit žít.”

Paskvil, který nastal ohledně sestupové situace, se zapíše k další spoustě parodií našeho fotbalu.

Nebylo by lepší vydat se cestou, kterou zvolili ostatní, když například Atlético Madrid má 2 nakažené hráče a stejně nastoupí k zápasu Ligy mistrů?

Nějaká opatření jsou potřeba, ale pokud to takto bude pokračovat dále, může to znamenat konec některých klubů, které nemají za sebou tak silného partnera jako například Slavia.

Zdroj: idnes.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. V Evropě to jde, protože v Evropě nejsou takový prasata nezodpovědný, jako na slávii. A to je ten důvod, proč má slávia bezcharakterní hráče. Dívá se jen na fotbalovost, nikoliv na charakter. A proto jim na tréninky chodí nemocní hráči, kteří nedodržujou nařízení a kašlou na hygienu. Sparta to samý.

  2. Ty jsi blbý jak daleko vidíš 🙂 . Vem si mokrý ručník na hlavu aby jsi neměl ze sluníčka úpal. Nikdo z hráčů nebyl v na soustředění v karanténě tak tím pádem nemohl nic porušit vole :).

  3. Díky Jardo, že se snažíš něco dělat, něco rozumnýho s vládou vyjednat, nejen pro Slávii, ale pro celej českej fotbal. S pokračováním současnýho stavu – tedy 14 dní karanténa celýho mužstva při 1 nakaženém – se nedá soutěž prakticky rozumně odehrát. Jsem zvědav kolik pozitivních tesů bude před 1. kolm, nebude jich málo, protože tomu se ubránit nedá. Tohle jednání by měl dělat Svoboda , Malík (nebo jak se jmenuje ten kašpar co vede svaz) a další činovníci ze svazu a LFA. Ty to ale mají háku, snažit se musí náš Jarda Tvrdík, jinak nic nebude …. o to víc díky, že to děláš i za ty hajzlíky co se dělí tak akorát o kapříky, ale jinak nehnou prstem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Náplast na prozatím tragickou sezonu! Siniaková si poradila s Williamsovou

Kateřina Siniaková by zřejmě nejraději zapomněla na prozatímní průběh roku 2021. Vůbec se jí totiž nedařilo. Nyní se ale v Parmě postarala o pořádné překvapení!

Moraváci nesmí být za blbce, říká Jiří Šidliák, kandidát na místopředsedu za Moravu

Z fotbalové asociace FAČR před třemi lety neodešel v dobrém. Nyní cítí, že je jedinečná šance nabourat systém, který Roman Berbr budoval přes dvacet let.

Blog: Koronavirus vyškrtal na MS řadu hvězd. Šest posil z NHL dává České republice šanci na úspěch 

Už nám to klepe na dveře! Vrchol hokejové sezony (minimálně pro evropské fanoušky) je doslova za dveřmi. Letošní světový šampionát se podle očekávání odehraje za velmi prazvláštních okolností. Ostatně jako celá hokejová sezóna napříč celou planetou.