Slavii se domácí zápas s Legií nepovedl, pokud chce postoupit přímo, v odvetě musí vyhrát

Pražská Slavia nezvládla úvodní zápas s Legií Varšava dle očekávání. Dvakrát prohrávala, vždy dokázala srovnat, vedoucí gól ale nevstřelila a v odvetě bude muset zvítězit, pokud chce postoupit v základní hrací době.

První šanci utkání měl Hromada, který se téměř na malém vápně dostal ke střele, levačkou ale netrefil odkrytou branku gólmana Boruce.

Chvíli poté hlavičkoval Sima, z velké šance ale minul. Neefektivitu v zakončení Slavie využila Legia, která využila chyby Holeše s Kolářem, který nesmyslně vyběhl.

Emreli poté neměl problém jej přehodit a poslat svůj tým do vedení. Slavia srovnala v 33. minutě, po rohovém kopu Masopusta ukázal svůj přehled Bah, který poslal míč nohou za Boruce.

Čtyři minuty nato ale opět vedla Legia, obrana tak dlouho ustupovala Juranovičovi, až vystřelil a trefil krásnou šibenici.

Slavia se opět dočkala vyrovnání, ve třetí nastavené minutě prvního poločasu skóroval po přihrávce Traorého Masopust.

Druhý poločas hrála spíše Slavia, míč za polského gólmana ale i přes velké šance nedostala a s Legií tak remizovala 2:2.

Pokud chce postoupit, musí nejhůře remizovat, v takovém případě by ale šel zápas do prodloužení, případně do pokutových kopů.

Zdroj: O2 TV Sport