Reklama

Rozčílený útočník Jan Kuchta kritizoval fanoušky Feyenoordu. Podívejte se, co řekl!

Zatímco dětské publikum na pražské Letné sklízí od domácí veřejnosti převážně chválu, skotští Rangers jsou znovu pobouřeni rasismem, téma začal nafukovat právník Glena Kamary. Za bučením dětí na jeho klienta byl dle jeho slov rasismus. Jenže to, co si zažili sešívaní v Rotterdamu, je s kulisou na Letné nesrovnatelné.

Slavia v Nizozemsku padla po nevyvedeném prvním poločasu 1:2. Zápas se hrál v neuvěřitelné intenzitě a rozhodčí dovolil oběma celkům poněkud důraznější hru, to samozřejmě vedlo i k větším emocím v hledišti.

Z televizních záběrů bylo vidět, že kelímky a bučení směřovalo minimálně jednou i na Oscara Dorleyho. Téma rasismu? Vůbec, nezájem, zde se jednalo prostě o pekelnou atmosféru.

Nebuduje si fotbalová Evropa tak trochu dvojí metr? Dětští fanoušci na Spartě, kteří vytvořili zajímavou kulisu a pouze bučeli na hráče, který jim byl třeba nesympatický, čelí nařčení z rasismu.

Divocí fanoušci Feyenoordu, nic takového řešit nemusí. V evropských pohárech se může bučet na týmy ze střední a východní Evropy a na týmy ze západu ne? Jak si toto máme vyložit?

O celé situaci v Rotterdamu promluvil útočník Jan Kuchta. Co řekl?

Zdroj: Slávistické Zprávy

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené