Reklama

Proč nedojde k zápasu YouTuberů? Věnoval jsem přípravě rok a půl, přestalo mi to dávat smysl, říká Expl0ited

Oktagon před rokem a půl plánoval udělat souboj mezi dvěma Youtubery, a to Vláďou a Expl0itedem. Kvůli koronaviru se ale zápas neustále přesouval, načež jej ukončil právě slovenský influencer, kterému již přestal dávat smysl.

Válka YouTuberů je u konce. A to dříve, než začala. Organizace Oktagon totiž oznámila, že ze souboje odstoupil Peter “Expl0ited” Altof.

O možném zrušení tohoto zápasu se mluvilo již delší dobu, a to zejména kvůli tomu, že se neustále odsouval. Oba YouTubeři tak trénovali v podstatě rok a půl. Proč se po takové době rozhodl Slovák ze zápasu odstoupit?

“Já jsem nechtěl. Věnoval jsem přípravě rok a půl. Je čas se posunout dál. Toto mi přestalo dávat smysl. Více o tom všem a věcech ze zákulisí chci promluvit v nějakém svém videu,” řekl Refresheru.

Nyní se tak musí řešit, kdo za něj zastoupí. Oktagon dozajista bude chtít, aby se ukázal alespoň Vláďa, který na sobě makal celou dobu.

“Já jsem se to dozvěděl trochu dříve, abych netrénoval, ale dozvěděl jsem se to na tu dobu, jak se to řešilo, pozdě. Rok a půl jsem dřel na něco, co je teď úplně neznámé, jak to bude. Já bych chtěl zápas určitě. Teď je to však i otázka peněz. Já jsem rok a půl na něčem pracoval.

Kvůli covidu jsme v tom všichni zatekli. Posouvalo se to. Byl nějaký rozpočet a bylo to nějak rozpočítané. Teď se to protáhlo úplně jinak, než mělo. Řešíme nějaké varianty, jak datumové, tak i soupeře, což ještě nemohu úplně vytahovat,” řekl Vláďa serveru The Mag.

Zdroj: Refresher, The Mag, MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené