Reklama

Peňáz a Brichta se vrací do akce! Jaké souboje nabídnou turnaje OKTAGON 28 a OKTAGON Prime 4?

Ondřej Novotný v průběhu turnaje OKTAGON 27 prozradil fanouškům bojových sportů hned několik novinek, které se týkají nadcházejících turnajů. Co si jeho organizace pro své příznivce připravila?

Ještě před tím, než promotér Ondřej Novotný prozradil fanouškům některé novinky, se minimálně jedna věc vyřešila víceméně sama v kleci. Filipa Macka čeká zápas o titul v bantamové váze, neměl ale soupeře.

Velmi pravděpodobně se ním namísto Farida Basharata stane Jonas Magard, který předvedl přímo na turnaji OKTAGON 27 sympatický výkon a získal si fanoušky.

Poté už ale byla představena celá karta na nadcházející turnaj OKTAGON 28, který uvidíme již 25. září. Hlavním zápasem bude již nějakou chvíli oznámená bitva o titul polotěžké váhy, v níž se utkají Viktor Pešta a Stephan Pütz.

Mimo to ale turnaj nabídne souboj generací mezi Petrem Knížem a Kaikem Britem, představí se i Leo Brichta, který změří síly s Damienem Lapilusem. Erica Spicelyho vyzve Zdeněk Polívka, Andrej Kalašník se utká s Christianem Jungwirthem.

Do akce se vrátí Matěj Peňáz, jenž bude zápasit s Mateuszem Stzelczykem, Matěj Kuzník se postaví v kleci proti Davidu Moonovi. Bitvu skvělých postojářů obstarají Vladimír Lengál a Luboš Lesák. Těšit se můžeme i na souboje Miroslav Brož vs. Emmanuel Dawa a David Hošek vs. Al Matavao.

Představena byla i jména na turnaj OKTAGON Prime 4, který bude hostit 6. listopadu pardubická Enteria Arena. Východočeská metropole bude hostit titulový souboj Filipa Macka, kromě něj se ale představí fanouškům Matúš Juráček, Rafael Xavier, Jan Malach, Cornelia Holm či Václav Holota.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené