Reklama

Odvetě Kincla s Vémolou se nevyhýbám, říká Novotný. V cestě je však několik překážek

Patrik Kincl si již oficiálně a velmi přímo řekl o odvetu s Karlosem Vémolou. Chce se potkat s Ondřejem Novotným, aby se mohli domluvit na podmínkách. Jak se k situaci vyjádřil promotér organizace Oktagon MMA?

Když Patrik Kincl prohrál svůj poslední zápas v organizaci KSW s Robertem Soldičem, s nímž bojoval o titul, prohlásil jeho rival Karlos Vémola, že rodák z Hradce Králové nemá srdce.

To pochopitelně Kincla přimělo k reakci. Ostatně se jej zastal i jeho přemožitel Soldič, který se do Vémoly také navezl. Ve hře je tedy odveta, o kterou si východočeský patriot otevřeně a přímo řekl.

Chce tedy pozvat Ondřeje Novotného, promotéra a majitele organizace Oktagon MMA, na kávu, kde by s ní potenciální zápas probral.

A co na to Novotný? Pochopitelně nemá důvod, proč by mu to mělo jakkoliv vadit. Naopak. Má to ale háček. „Karlos před sebou má dlouhou šňůru. Nejdřív se představí 30. 12. proti Pirátovi, 26. 2. má box s Marpem a pak se můžeme bavit,“ nechal se slyšet ve svém podcastu MMA Letem světem.

„S Patrikem se asi uvidíme. Pro mě je to dobré. Mluví se o tom, lidi mají o čem mluvit a spekulovat. Tihle dva nikdy nedojdou k smíru. Možná by musel být i třetí zápas. Rozhodně se tomu ale nevyhýbám. Když si nastavíme nějaké podmínky, může se to stát,“ dodal Novotný.

Je si však vědom toho, že Vémola to nebude mít jednoduché. Je po zranění a zápasů, do nichž by mohl nastoupit, není zrovna málo. Vzhledem k tomu, jak se navíc Terminátor neustále přetěžuje, nelze vyloučit, že by se mohl dočkat dalšího zranění.

Zdroj: MMA Letem světem

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené