Reklama

Krásné gesto hráčů Arsenalu ke Kolářovi. Vrací mi víru v anglický fotbal a fair play, říká Tvrdík

Ondřej Kolář v osmifinále Evropské ligy proti Rangers utrpěl zlomeninu čelní dutiny, z nepříjemného zranění se ale vrátil neuvěřitelně brzo. Už po 3 týdnech nastoupil s helmou a maskou ve čtvrtfinále proti Arsenalu. Kdo se bál o jeho zdraví, se bál zbytečně. Koláře totiž před zápasem uklidnili hráči Gunners.

Zdroj: SK Slavia Praha

Do poslední chvíle nebylo jasné, zda Ondřej Kolář nastoupí. První prognózy absence byly 4-6 týdnů, slávistický brankář ale už po 2 týdnech od hrůzného zranění naskočil do tréninku.

Týden trénoval pouze lehce, bez větší zátěže. První stoprocentní tréninkovou jednotku absolvoval až ve středu, den před utkáním proti Arsenalu.

Mezi fanoušky panovaly lehké obavy, zda si Ondřej Kolář svůj zdravotní stav nezhorší, či jestli do něj nebudou hráči Arsenalu chodit úmyslně tvrdě, aby využili jeho zdravotního stavu. To se ale vůbec nestalo a mělo to svůj důvod.

“Ondřej Kolář mi dnes vyprávěl situaci, ze které jsem neskutečně nadšen a unesen. Vrací mi víru v anglický fotbal. Ve Fair Play. Kapitán a brankář Arsenalu k němu společně před zápasem přišli a ujistili ho, že se nemusí po svém zranění ničeho bát. Tohle je skutečná hodnota fotbalu,” napsal na svém twitteru boss Slavia Jaroslav Tvrdík.

Ondřej Kolář se skutečně nemusel potýkat s žádnou situací, kdy by do něj hráči Arsenalu šli nevybíravým způsobem. 26letý brankář odchytal i v neděli derby proti Spartě a je tak naplno zpátky v zápasovém kolotoči.

Zdroj: Jaroslav Tvrdík

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Já jsem víru v anglický fotbal ještě zpátky nenabyl a uvidíme jak to bude v odvetě, kde půjde “o všechno”

  • NO JO ONI JSOU CHLAPI !!! NE JAK SKOTOVÉ V SUKNÍCH CO TO JE VLASTNĚ ZA POHLAVI ???? NEJSOU TO UCHYLÁ?I CO NESNÁŠI PROHRU ??, ASI NĚJAKÉ JINE NEUTRALNI POHLAVI NE ??? PROTO ZÁSADNĚ NEPIJI JEJICH WHISKY !!JEDINĚ BURBON NEBO IRSKOU TA JE ASI NEJLEPŠÍ

    • Není jen sem dal starý vtip , který se tradoval od pana Herce Vojty .
     a má správně znít . Herec Vojta prý spletl všechny vtipy a tak když mu jednou dal otázku proč nosej Tyroláci bílí ponožky a Vojta nevěděl tak mu řekl že jsou teplý. A Vojta hned že to musí povědět doma. Tak přijde domů a ptá se ženy víš proě nosej Tyroláci bílí ponožky ? Vojto nevím , ženo má no protože jsou buzeran..
     Asi tak

   • A kolik je v Rangers podle tebe rodilých Skotů? To je o trenérovi a strategii a taktice toho zápasu. Podle mne jim řekl zhruba toto: zastrašte je až se nás budou bát, tak je už jen dorazíme.

 2. Jedna věc je víra v tom co se dějak na hřišti, druhá věc je smutný pohledn na britské novináře, experty, bývalé hráče atd….bez důkazů, soudů takto jednostraně někoho odsoudit nepatří do západní společnosti …

  Dle mě je rasismus silně přehodnocován, čím více se o něm bude mluvit, tím to bude horší, existuje dobré a špatné chování, bez ohledu na to jestli to bílej-bílej, bílej-černej, černej-černej, černej-bílej…

  • s takovým postupem budou do roka utiskovaní bílí , už nyní se na černocha nesmí ani škaredě podívat !

  • Amen. Projekce vlastního nevědomí na druhé je mrška. Zpravidla je to sám rasista, kdo hlásá, že se stal obětí rasismu…

  • Přesně tak. Ono totiž v 99% nikdy nejde o rasismus, ale o rasistickou provokaci. Kdyby nikdo z postižených nereagoval, nikdo by neprovokoval – a bylo by po rasismu.

 3. Anglosaský povýšenecký rasismus. Ale proč ? Vůbec se nehovoří o tom, že v UK jsou dva z deseti barevní všeho druhu a v USA čtyři z deseti jsou barevní taktéž všeho druhu. Je rasismus bílé většiny ? Nebo rasismus barevné menšiny ? kdo ví odpoví.

 4. Jenže jsou komenty,přeložené z angličtiny,kde se hráči i fanoušci vyjadřují jinak,než se píše u nás.Kdo věří českým mediím,tak by měl nad sebou pouvažovat,zda dělá správně.Viz postoj Slavie na Arsenalu,který naše media rozmázli v protianglickém znění a na překladech anglických novin je zachyceno daleko větší počet souhlasných názorů s postojem Slavie,než nesouhlasných.To je stejné zatahování politiky do sportu,jako údajný rasismus.Rasismus udržují sami černoši,protože je to pro ně výhodné!Články v českých mediích jsou zase vedeny eurohujerským zaměřením.Je třeba Britanii co nejvíc pošpinit,dovolili si odejít z blahodárné EU.

  • asi máš pravdu, byl jsem na foru Rangers, to jsou zuřiví imbecilové ale palce nahoru-dolů na tom foru byly občas nakloněný Slavii, jenom ti lidé byli zticha

  • Souhlas, opravdu to vypadá, že řada internetových rychlokvašných plátků dělá maximum pro vzedmutí nenávisti vůči Británii. Ubohost bulváru občas nezná mezí. Novinářská čest nula.

  • Média přebírají informace z médií z druhé země a tam jsou vyjádření bývalých hráčů např. Kenny Dalglish nebo Rio Ferdinand.

 5. Gest už jsme viděli dost a dost,Teď je hlavní,aby Kolář přežil odvetu.Dobře víme,co Ostrované dokáží,když jsou na pokraji vyřazení s klubem,který oni považují za méněcenný…..

 6. Uvědomuje si ten novinář,jak to pochopitelně ten výrok vyznívá.To znamená že už mu hlavu neutrhnou a nebo jak???????Ahoj

 7. Tak to Tvrdíkovi stačí hodně málo. Kamara sice není ani Angličan, ani Fin, je to černoch, ale on v tom nejel sám. I ten co kopnul Koláře do hlavy byl Skot (asi), nicméně Gerrard je Angličan a jeho role v tom zranění je nepochybná.

 8. Mě nejvíce naštve, když Slavie nedotáhne to údajné trestní stíhání, které podala na toho afrofina do konce a spokojí se jen s tím, že Kůdelovi nic nedokázali.

 9. Tak on je velky rozdil mezi Skoty a Anglicany, stejne jako mezi Iry a Anglicany. Navzajem se moc nemusi.

 10. Angličané jako kolébka hrají fotbal sice tvrdě ale férově a nedá se to se Skoty a jejich černoušky srovnat proto jsou Skotové o třídu horší.

  • No on vznikl fotbal tak, že si vikingové po loupežným nájezdu cestou k lodím kopali s anglickýma lebkama škotové si na to vzpomněli že

 11. Tak o čem to je, zranění nezranění, leze do kasy tak je v pohodě a podle toho hraji a dohrávám, nebo ne, chci vyhrát tak do toho jdu na 100% a ne že budu někoho šetřit.

 12. Proč Arsenalisti poklekli před Slávisty? Pokleknout před někým, je vazalský příslib, který byl též doplněn o políbení ruky, nohy und andere. Jsem už moc starý, nebo kdo to vymyslel, nemyslel.
  A v Anglii kde mají královnu by o tom měli vědět daleko víc. Není to tedy uhozené?

 13. Žádná zlomenina nesroste během 14dní. Nota bene v tak choulostivé části, jako je lebka. Je to jen promo Slavie, stejně jako prakticky všechny informace, které se k nám dostaly od toho rasistickýho konfliktu Kúdely. Jedinej zdroj je http://www.slavia.cz a jak je jistě každému myslícímu člověku jasné, Slavia udělá cokoliv, aby si udělala pozitivní promo a nepřipustila to negativní. Dalším jediným oficiálním zdrojem byla skotská policie, která popřela a vyvrátila všechno, co tvrdila Slavia. To jsou fakta, lehce ověřitelná fakta. Jiné zdroje nejsou a nebyly. Proč neznáme oficiální stanovisko například Rangers? Nechce mi přece někdo tvrdit, že nezveřejnili žádný oficiální prohlášení po takovým skandálu, že ne? Proč jsou jediný ibformace pouze z webu Slávie? Jinak NIC?

 14. Mimochodem, ze zlomeninou čelní kosti necestoval Kolář v Glasgow na rentgen a vyšetření do nemocnice? Fakt to nikomu nepřijde doslova šokující? Jsou dvě vysvětlení a obě jsou skandální. Bud má Slávie v týmu šílenýho doktora, Kterej bez podrobnýho vyšetření (a to bylo možný jen ve zdravotnickém zařízení, včetně podrobnýho scanu, o co vlastně jde) nechal Koláře dlouhé hodiny Slavit a pak cestovat do Prahy s nebezpečnou zlomeninou, anebo jednoduše žádnou zlomeninu neutrpěl a Slávie se pasovala do role obětního beránka a zneužila tvrdej zákrok na Koláře ve svůj prospěch. Žádný jiný vysvětlení prostě není.

 15. Tvrdík zřejmě ztratil víru v anglický fotbal po hrozné zkušenosti se skotským klubem…Asi jako když někdo z ostrovů nerozlišuje mezi Čechy a Slováky…

 16. Když Arsenal ujistil Koláře, že mu neplánuje rozkopnout hlavu, potvrdil tím de facto, že Glasgow to plánoval. Fair Play? Leda pro idioty.

 17. Bohužel musím konstatovat, že Tvrdíkovo vstřícné gesto k uklidnění (už) zbytečných vášní nenašlo pochopení u řady pomatených spoluobčanů. Škoda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?