Kouč Bayernu na tréninku ukázal, že má i 27 let po konci hráčské kariéry skvělou techniku!

Z mladších fotbalových fanoušků znal ještě donedávna kouče Hansiho Flicka jen málokdo. Nicméně nynější kouč Bayernu dřív býval také kvalitním hráčem. A že mu technické dovednosti vydržely až dodnes, prokázal na tréninku bavorského celku.

Hansi Flick byl ještě poměrně nedávno pro nemalou část fotbalového světa velkou neznámou. Nicméně od momentu, kdy převzal Bayern Mnichov jako hlavní trenér, dokázal z bavorského celku udělat nezastavitelný válec a vyhrál s ním vše, co se dalo.

Ovšem Flick býval také dobrým fotbalistou. Ostatně jako hráč působil v týmech jako Sandhausen, Kolín či právě Bayern, kde dnes koučuje.

Kariéru však ukončil předčasně ve svých 28 letech, konkrétně v roce 1993, kvůli zraněním, jinak se jednalo o kvalitního záložníka, který za bavorský velkoklub odehrál téměř 140 utkání.

Nicméně ani 27 let po konci hráčské kariéry neztratil technické dovednosti. To ostatně prokázal 55letý kouč na jednom z tréninků Bayernu.

Uvidíme někdy podobné finesy během utkání také od některého z jeho svěřenců? Zřejmě to není příliš pravděpodobné, nicméně rozhodně by to oko leckterého fanouška potěšilo!

Zdroj: Twitter

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Švancara: Slavii dlužím 30 milionů, ale dostal jsem málo času

Petr Švancara přestoupil v září 2000 do pražské Slavie, která za něj zaplatila nemalé peníze. Přestup za 30 milionů se ale vůbec nepovedl.

Vitrína dneška: Malík se bojí veřejnosti, Sparta hledá lepší dorostence

Zástupce vedení české fotbalové asociace se bál jít do pořadu na veřejnoprávní televizi. Rudý motor se zadrhl, Sparta po porážce v Plzni padla ostudně doma s Českými Budějovicemi.

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.