Hráč OGC Nice ukradl spoluhráči hodinky za 62 tisíc liber, klub jej okamžitě vyhodil!

Zdá se to téměř jako neuvěřitelná zpráva, nicméně událost se opravdu odehrála. V kabině francouzského klubu hrající Ligue 1, Nice, se kradlo. Ztratily se hodinky za 62 tisíc liber. Jaké bylo nemilé zjištění, když se prokázalo, že zlodějem byl člen týmu Lamine Diaby-Fadiga!

Zdroj: Skysports.com

Osmnáctiletý útočník Lamine Diaby-Fadiga se přiznal, že hodinky v hodnotě 62 tisíc liber svému spoluhráči ukradl on. Důvodem pro tento čin měla být závist k jejich vlastníkovi, Kasperu Dolbergovi.

Jednadvacetiletý Dolberg si hodinky spolu s ostatními cennostmi nechal v šatně, jako tomu je v případě téměř všech klubů světa, nečekal by však, že mu zmizí, a to ještě z rukou spoluhráče z mančaftu!

Celá událost se stala 16. září, kdy měl klub na pořadu dne tréninkovou jednotku. Dolberg ihned událost nahlásil na policii. Po určité době se Diaby-Fadiga Dolbergovi přiznal, omluvil se, vrátil mu částku, za kterou byly hodinky pořízeny. Dolberg stáhl obvinění, následky pro zloděje však budou doživotní. Kromě toho, že s ním klub okamžitě ukončil spolupráci, má natolik pošramocenou pověst, že by nebylo překvapením, kdyby si v evropských top ligách již nekopl.

V oficiálním prohlášení klubu stojí: “OGC Nice s osmáctiletým hráčem v úterý okamžitě ukončilo kontrakt na základě jeho doznání o ukradení hodinek Kaspera Dolberga. Rozhodnuli jsme se na základě sportovního, finančního a morálního hlediska.”

Zdroj: twitterový účet LDF

Sám hráč na twitteru komentoval svou životní chybu v následujících duchu: “Chtěl bych se omluvit všem, co mi věřili a podporovali mě. Byl jsem mentálně ovlivněn mým zraněním, žárlil jsem na spoluhráče, kterému se dařilo. Přijímám veškerou zodpovědnost za svůj čin. Můj věk není žádným důvodem pro to, co jsem udělal. Opouštím nyní klub, který jsem vždy podporoval a kde jsem chtěl tolik uspět. To je to největší možné potrestání. Doufám, že jednou svými činy dosáhnu odpuštění.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..