Hašek podal ve Spartě výpověď! Budeme se bránit, říká klub

Martin Hašek doručil Spartě jednostrannou výpověď profesionální smlouvy a zároveň se bez omluvy nedostavil na trénink B-mužstva. Sparta se hodlá bránit.

Zdroj: sparta.cz

“Martin Hašek se rozhodnutím o jednostranném ukončení smluvního vztahu vystavil možnému udělení vysokých sankcí, které mu budou moct být v budoucnu jako náhrada vzniklé újmy uloženy. Sparta bude postupovat v souladu s řády a postoupí věc příslušným orgánům,” znělo ve vyjádření Sparty.

Martin Hašek si chtěl vytrucovat místo v A týmu. “Podání jednostranné výpovědi předcházelo v úterý 25. 2. doručení písemné výzvy od Martina Haška. Její součástí bylo ultimátum k přeřazení hráče do A-mužstva. Vedení klubu na tuto výzvu reagovalo odpovědí, která obsahovala požadavek, aby hráč nadále plnil v B-týmu úkoly uložené klubem.”

“Následně proběhla další písemná komunikace mezi hráčem a klubem. Dne 12. 3. se hráč nedostavil na trénink B-mužstva. Klub přitom bez ohledu na kroky, které hráč v posledních týdnech učinil, plnil a byl připraven nadále plnit všechny závazky, které mu ukládala smlouva.”

Martina Haška tak čekají krušné dny. Nutno ale říci, že si je zaslouží. Takové chování nemůže tolerovat žádný klub.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Ten kluk je zjevně nesvéprávný idiot. Snad má táta vyděláno, protože tohle pro něj nebude levné. Každopádně si vsaďte na to, že skončí ve Slávii.

  2. Rozmazlený protekční spratek, ve Slavii určitě neskončí, tam je podřízení se týmu to první, co Nezmar s Trpišovským vyžadují…

    • Říká se tomu smluvní ujednání dvou smluvních stran s jasně definovanými povinnostmi i závazky obou stran – obě strany by měly být a svéprávné a k právním úkonům způsobilé. Pakliže není hráč mentálně způsobilý k podpisu smluvně závazných aktů, musí jej zastupovat právní zástupce, což snad i v tomto případě jeho agent/ka byl/a:-)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Cristiano, to nestačí! FAČR neuznává Ronaldův rekord, přišla s novým číslem Bicanových gólů

Tato zpráva včera obletěla celý svět. Cristiano Ronaldo vstřelil svůj 760. gól a stal se nejlepším střelcem v historii fotbalu. Překonal tak rekord legendárního Josefa Bicana, který měl nastřílet 759 branek. S tímto údajem však nesouhlasí FAČR, ten se proti Ronaldově překonání rekordu brání.

Co může za krizi Realu Madrid? Hráči bez motivace, absence systému, bezgólový útok a “tlouštíci” z formy

Tahle sezona může patřit k těm nejčernějším v historii Bílého baletu. Pár sezón bez žádné trofeje už Real zažil, ovšem takhle bezradné výkony nepodával nikdy. Všemu nasadilo třešničku ostudné vyřazení od třetiligového Alcoyana.

Slavia si poradila v poháru s Duklou, kdo z náhradníků si řekl o místo v základu?

V prvním jarním kole si Slavia poradila se Sigmou poměrem 3:1, ve středečním Mol Cupu přidala jeden gól navíc a porazila Duklu 4:1. Trenér Trpišovský dal v pohárovém utkání tradičně šanci náhradníkům.