Reklama

Gawlas se Sedláčkem přes skvělou hru vypadli v prvním kole World Cup of Darts, Poláci jim nedali šanci

Česká šipkařská dvojice Karel Sedláček a Adam Gawlas se znovu pokusila prolomit prokletí prvního kola World Cup of Darts. Soupeřem Čechů byli Poláci Krzysztof Ratajski a Krzysztof Kciuk. Zápas měl fantastickou úroveň, ovšem s obrovskou českou pachutí.

Češi začali zápas proti podání Poláků, ale rozhodně hned od začátku nechtěli hrát druhé housle. Když ale Karel Sedláček měl jít k terči na zavření 120 bodů, Ratajski zavřel na dvacítkách 80 bodů a Poláci šli do vedení.

Bohužel hned ve druhém legu naše dvojice vůbec nestačila na Poláky a hned zkraje prohrávala 0:2. Ani třetí hra našim nevyšla, rázem to bylo 0:3 a ve vzduchu visel debakl.

Karel Sedláček zavřením 68 bodů ještě dokázal snížit a naši ještě vykřesali jiskru naděje. Poláci však okamžitě kontrovali a stav 4:1 dával Čechům jen malou šanci na záchranu.

Fenomenálním checkoutem 124 ještě Adam Gawlas dokázal snížit, pak ale bylo nutné získat dvě polská podání.

Bohužel ani to první se nepodařilo ukořistit, a ačkoliv Gawlas se Sedláčkem zahráli průměr přes 103 bodů na tři šipky, Česká republika prodloužila svou sérii nepostupů z prvního kola na 7 let.

Od roku 2014, kdy se ČR turnaje účastní, nikdy neprošla brány úvodního utkání.

Zdroj: PDC

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené