Spojte se s námi

Liga mistrů

Feyenoord Rotterdam se stal smutným rekordmanem

Publikováno

dne

Ve včerejším zápase Ligy mistrů prohrál Feyenoord Rotterdam na hřišti Manchesteru City 1:0, když celý zápas rozhodl gólem 88. minutě Sterling. Díky této prohře se povedlo Feyenoordu získat jedno smutné nizozemské prvenství. Feyenoord se totiž díky letošnímu vystoupení v LM (jak uvádí nizozemský server Voetbal Int.) stal prvním nizozemským týmem v historii, který prohrál všech prvních pět zápasů v Lize mistrů.

Na obranu Feyenoordu je nutno podotknout, že skupina F byla opravdu velmi těžká a v konkurenci tria Manchester City, Neapol, Shaktar Donetsk, se od nizozemského celku mnoho bodů nečekalo. Feyenoord je nyní po předposledním zápase v tabulce stále poslední s nulou bodů na kontě a nemá šanci zabojovat ani o třetí místo zajišťující EL.

http://gty.im/877240508

Ani v domácí soutěži to není žádná sláva. S aktuální sedmou pozicí nejsou spokojeni fanoušci ani vedení a je otázkou, jak pevnou pozici má legendární G. van Bronckhorst. Kádr má velkou kvalitu a ještě větší potenciál (de Vilhena, Boetius, St. Juste atp). To jsou jména, od kterých se v budoucnu očekávají velké věci.

Reklama

Oblíbené