Člen vedení Barcelony nevyloučil příchod Neymara v zimě

V rozhovoru pro agenturu EFE řekl jeden z představitelů managementu katalánského gigantu sídlícího v Barceloně Javier Bordas, že v klubu ještě neupustili od možnosti koupě Neymara Júniora z Paris Saint-Germain, kterou se snažili zrealizovat letos v létě.

Embed from Getty Images

Dokud k nám Neymar chce přijít, uděláme všechno pro to, aby se tak stalo. Operace však musí být finančně realizovatelná. A jestli to bude v lednu? Uvidíme. Ve fotbale se všechno rychle mění, ale Neymar je Neymar,“ pravil Javier Bordas k sáze uplynulého prázdninového období kolem Neymara Júniora.

A dodával: „Letní vyjednávání s PSG měla finanční limit, který bohužel nebyl dostatečný. Případ Neymara je unikátním. Je to výjimečný hráč a chce k nám přijít. V PSG se neadaptoval a udělal chybu, když tam zamířil. Přiznal to i on sám.“ Připomeňme, že Brazilec odešel do Paříže před dvěma lety právě z Katalánska.

Dalším tématem Bordasova interview byla klauzule ve smlouvě Lionela Messiho, díky níž může každý rok odejít zdarma. „Nevidím jej v jiném klubu a jen pár lidí je většími barcelonisty, než on. Neodejde za penězi. Messi je součástí Barcy, on je Barcou. Je odchovancem a ctí klubové barvy. Stačí se na něj podívat, když prohraje zápas.

Když posilujete nejlepší tým na světě, je velmi obtížné něco zlepšit. Nemyslím si, že v posledních letech byly přestupy špatné. A kdo nahradí Suáreze nebo Messiho? Kdo dokáže nastoupit místo Rakitiče nebo Busquetse? Nakonec dojde na náhradníky. V této sezoně mám dva hráče do prvního týmu a to de Jonga s Griezmannem,“ dodal na závěr.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..