Reklama

Beauguel: Po sezoně v Plzni končím!

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

Jean-David Beauguel po sezoně skončí v Plzni. Aspoň to vyplývá z jeho slov pro francouzský podcast Space013.

Nejlepší ligový střelec Viktorie byl v rozhovoru dost upřímný. Stěžoval si hlavně na rasismus českých příznivců.

“Ať se stane cokoliv, je to můj poslední rok ve Viktorii. Chci odtud odejít. V Česku jsem měl hodně problémů s rasismem. Hlavně pak na sociálních sítích,” řekl v podcastu Space013.

“Byly mi dány falešné sliby, že vzniknou osvětové kampaně. A já v nich budu hlavním protagonistou, ale nic takového nevzniklo. Čechy rasismus nezajímá,” pokračoval Beauguel.

Ten také prozradil, že by ho klub, kde má smlouvu do konce příští sezony, rád udržel. “Prezident mi řekl, že chce, abych pokračoval, ale já řekl ne!”

Jean-David, který kvůli svalovým problémům vynechal první duel play off Konferenční ligy proti CSKA Sofia (2:0), také konstatoval, že už myslí na zadní vrátka po kariéře.

“Z fotbalu jsem totiž unavený. Zjistil jsem, že to je jen byznys. I proto mám mimo něj i jiné priority. Ve Švýcarsku jsem si založil investiční společnost,” zakončil.

Zdroj: Space013.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Konečně. Konečně nebudu muset na internetu číst titulky s jeho pofňukáváním. Rozmazlenej, neví co je to pokora, věčně s něčím nespokojenej. Ať jde a učí se na životní cestě někde, kde získá víc zkušeností. Ať se zeptá Vietnamců jakej je tady rasizmus, ti to slovo ani neznají.

  2. Běž, běž, val, val a už sa nevracaj! Včera bylo pozdě.
    Je mi jedno, jestli jsi černej, hnědej, fialovej nebo zelenej, ale jsi odporný hovado – viz. chování po zápase s TNS.

  3. Řekl, že je to byznys. Pane bože to je snad jasné, kdyby to nebyl byznys tak by neměl královský plat ! Nebo přišel do ČR si zahrát fotbálek jen tak. Tak to jsem nepobral

  4. Sbal se hned a táhni odkud jsi přišel.Cestou sebou vem všechny svoje černý kamarády co tu v naší zemi žijí.
    Takže sbohem a už se sem nikdy nevracej.Nikdy.

  5. Ty Františku, popopluj domu,,,, tady jako u čas neprerusuji zápasy kvůli nerasistickym divákům, ale úplným frantikovskym trotlikum….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené