Atlético Madrid ohlásilo před cestou do Portugalska dva pozitivní testy na koronavirus

Ze Španělska přišla nedobrá zpráva. Atlético Madrid totiž oznámilo, že v klubu dvěma osobám vyšel pozitivní test na covid-19. Stalo se tak ještě před odletem do Portugalska a oba nakažení jsou v izolaci.

Zdroj: atleticodemadrid.com

Již ve čtvrtek má odehrát Atlético Madrid zápas proti Lipsku. O to nepříjemnější jest zpráva, která ze Španělska do světa dorazila. Madridský klub totiž oznámil, že v něm jsou dvě osoby nakažené koronavirem.

Zdali se jedná o hráče či personál Atlético odmítlo zveřejnit a požádalo o respektování soukromí jednotlivců. Oba nakažení se již nachází v izolaci. Na jejich nakažení se přišlo díky testům, jež probíhaly v sobotu.

Nyní budou všichni v klubu testování znovu. Stejně tak oba nakažení, včetně jejich blízkých osob. Doufejme tedy, že testy již žádné nové případy neodhalí.

„Klub bude společně s Uefou koordinovat nové plány a jakmile se dohodneme, vše zveřejníme,“ zní v oficiálním vyjádření Atlétika Madrid. Také v něm stojí, že pozitivní výsledky testů ovlivní ubytování, tréninkové plány a také cestu do Lisabonu.

Odložení zápasu je v této fázi již velice nepravděpodobné a dá se tedy očekávat, že ve čtvrtek do zápasu Atlético proti Lipsku nastoupí. Na oficiální prohlášení klubu a také orgánu UEFA si však budeme muset ještě počkat.

Zdroj: Atlético Madrid

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.

PSG vs. RB Lipsko: Preview a tipy na sázení

V úterý večer bude čekat PSG a RB Lipsko naprosto klíčový duel, který by mohl výrazně napovědět o vývoji ve skupině H, která se zatím pro pařížský celek nevyvíjí vůbec dobře.

Divočina v Anglii: Rekordní počet přihrávek před gólem, emoce budící VAR i osahávání genitálií soupeře

Domácí Liverpool v zápase s Leicesterem zaznamenal rekordní počet přihrávek před gólem. Zápas zároveň nabídl sporný VAR moment, který ochudil Lišky o penaltu.