Reklama

Zvrat v kauze Plavšič! Se Slavií nejednáme, říká hráčův agent. Brzy má schůzku s vedením Sparty

Podle nejnovějších informací Deníku Sport by neměl být Srdjan Plavšič daleko od přestupu do Slavie. Tuto informaci ovšem popřel hráčův agent, který by měl mít v příštím týdnu schůzku s vedením Sparty ohledně podpisu nové smlouvy.

Zdroj: AC Sparta Praha

Srdjan Plavšič obléká rudý dres od léta roku 2017, kdy přišel z Crvene Zvezdy Bělehrad. Pětadvacetiletý krajní záložník během tohoto období ovládl se Spartou MOL Cup a zahrál si základní skupinu Evropské ligy.

Po příchodu trenéra Pavla Vrby začal dostávat bývalý mládežnický reprezentant Srbska větší herní minutáž. Plavšič dokázal zlepšit svoji produktivitu, s čímž byl zkušený trenér spokojen.

Vzhledem k tomu, že Srdjan Plavšič má se Spartou platný kontrakt jen do léta letošního roku, se ale začaly objevovat spekulace o jeho možném odchodu. Tou poslední je zájem ze strany Slavie, která už má být s hráčem domluvena na základních podmínkách smlouvy.

Tuto informaci ale vyvrátil agent Igor Gluščevič, který šikovného záložníka zastupuje. „Se Slavií nejsme v kontaktu. Příští týden budeme mít schůzku ohledně prodloužení stávající smlouvy se Spartou,“ uvedl pro Ruik.

Pokud by se ale Plavšič s vedením Sparty na podmínkách nedohodl, stal by se z něj v létě volný hráč. Podle dobře informovaného zdroje, který je se situací obeznámen, je největším zájemcem španělský Cádiz.

Delší dobu se o odchovance Nového Sadu zajímá Alavés, k němuž se měl nově přidat i Villarreal, semifinalista Evropské ligy.

Ať už tedy situace dopadne jakkoliv, už nyní je jisté, že v nadcházejících týdnech bude okolo Plavšiče pořádně rušno.

Zdroj: iSport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Snad trenér Vrba prosadí své a Plavšiče si vydupe na dalši 2 roky ! Spolu s Hložkem Karlssonem Krejčim ml. jsou to jediní nadstandartní hráči do pole v kádru Sparty !! Pokud by šel do Slavie to by bylo na lynč T.Rosického který měl Plavčiče podepsat již v lednu-unoru 2021 !!

 2. Millwalle,Ty jsi psychicky nemocný.Zajdi si k lékaři,třeba ještě není pozdě.O tom,co měl Rosický udělat Ty nerozhoduješ,tak se zbal a začni používat mozek.K podepsání smlouvy totiž musí být dva a ne podle Tvých představ pouze Rosický.Jen jsi nyní prozradil,že s fotbalem,kromě keců na netu,nemáš abdsolutně nic společného.To nepopřeš ani množstvým vykřičníků.

  • Ovce Rosického zustane ovcí Rosického !! Každy kvalitní sp. ředitel v kvalitních Evropských klubech má kvalitní pojištěné podepsané na další sezony nejdele 6 měsicu před vypršením jejich dosavadních smluv NE 1 MĚSÍC jako to je u Plavšiče či 2 MĚSÍCE jako u Niti !!

     • Tak to je opravdu obrovský rozdíl jak v hráčské kvalitě tak věku tak v počtu roku které Barceloně věnoval 😉 Jestliže ale sp.ředitel neni schopen v rámci České ligy najíd během zimní přestávky společnou řeč s hráčem a jeho manažerem ohledně prodloužení končicí smlouvy a nechává to na poslední chvíli ( tak jako s Nitou) tak to značí jeho neschopnost a měl by být ze své funkce odejid ( za to co ve Spartě vše zkurvyl měl být spolu s bratřičkem již dávno vyhozen) !!

  • Je pozdě, to je rovnou na svěrací kazajku a do Bohnic, nejlépe doživotně. Tenhle trotl umí pouze kritizovat T.Rosického, zkušenější hráče, kteří jsou na hřišrí jen proto, aby se šli vyprdět a každého, kdo si dovolí ten luxus, že má jiný názor (ihned je pasován na ovci T.Rosického). Pokud si Plavčič řekne, že nic nepodepíše, tak za to může samozřejmě TR. Možná, že není srdcař Sparty – opět oblíbený výraz mývala – a pouze půjde za lepší nabídkou, což je v profi fotbale zcela normální, jen někteří méně chápaví to nikdy nepochopí. …. a brzo budu zase ovcí.

   • Kvalitní sp.ředitel všude v Evropě s hráčem jedná o nové smlouvě minimalně 5-6 měsicu před vypršením té stávající – T.Rosický neměl v prosinci v lednu unoru březnu dubnu čas a zájem o nové smlouvě jednat – prostě neschopný diletant který Spartu zasvinil lemplama chodci frajírky kamarádíčky kterým daroval ve Spartě trafiku místo aby přivedl 4 kvalitní mladé běhavé dynamické rychlostně a technicky zdatné fotbalisty – a my jsme zase po 3.za sebou nemuseli skřipat zubama jak má titul Slavie a vytírá si z celou ligou prdel !!!

    • A odkud víte, zda nabídka smlouvy už nebyla dávno předložena. Vše kolem smluv se točí na tom, že jsou u toho dvě strany a jedna z nich může jednání jakkoli dlouho protahovat. Navíc v tom hrají největší roli agenti hráčů, jejichž zájmem je někdy právě čas podpisu stále oddalovat a hrát to právě na takovéto “zaručené zprávy”, které většinou jsou vypouštěny s cílem zvýšit cenu, příp. délku kontraktu. Navíc agenti mají z podpisů svá procenta, takže licitace je právě v jejich zájmu. Buď máte své donašeče, nebo si také můžete silně vymýšlet. Viz licitace u podpisu smlouvy u Kangy, které protahoval hráč, ačkoliv nabídku měl. Že se mu nelíbila je také jeho problém, protože byla postavená na dlouhodobě podávaných výkonech. A pokud je pravda co se o Kangovi píše, tak jenom dobře, že je pryč.

    • Vyhodit leda tebe odsud ,takové stupidní názory můžeš prezentovat u slávistů t budeš za hvězdu.

  • S Millwallem často nesouhlasím (nebo přinejmenším nemám tak příkré soudy), ale tady má jednoznačně pravdu. Vždyť to není poprvé, resp. je to pravidlo, že se podpisy smluv odkládají na 11:55. Podobné to bylo např. s Kangou, u Nity dost možná “brzkému” prodloužení pomohlo reprezentační představení proti Němcům a tak by se dalo pokračovat. Na mladících, z nichž někteří to své v prvním týmu dost možná ani neuhrají, si udělají PR, ale aby začli řešit Plavšiče, na to je času dost. Podle zpráv z novin to bylo o tom, že za celé jaro nedošli s žádnou nabídkou, tzn. nebyla vidět ani snaha o jednání. A to nechci ani přemýšlet nad tím, co nás čeká s Hložkem – až bude on odcházet za rok zadarmo, i když ten teda určitě do zahraničí :), tak se tady budeme všichni za břicha popadat. Dokázal bych ještě pochopit, že ho nepodepsali hned v zimě, když možná tušili, že na jaře bude změna trenéra a počkají, jestli se mu bude líbit, ale během jara předvedl několik výkonů, po jednom zápase přímo Vrba potvrdil, že by o něj stál, přesto se tady musíme klepat, aby buď podepsal nebo v nejhorším odešel do ciziny a ne do SKS.

 3. Jaký zvrat? Krom zaslepených Sparťanů, každý kdo se o fotbal zajímá, to ví už dávno, a Slavia nebyla vůbec ve hře. Ale titulek je Janásovo dítě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené