Živě: ECLOT v klíčovém zápase Esea Main League Playoff s BocaBoston

Zatímco fotbalové, hokejové a jiné ligy ze sportu stojí kvůli koronaviru, ty esportové jsou v plném proudu. Výjimkou není ani Playoff evropské ESEA Main divize, kde se soutěží o zajímavý prizepool a postup do vyšší divize Advance. Tohle Playoff pak nabízí i účast několika českých týmu.

Watch live video from ECLOT_TV on www.twitch.tv

Nejlépe se doposud vede vícemistrům České republiky, týmu ECLOT. Po třech zápasech v Playoff si doposud tento tým vede s bilancí 3 výhry ve 3 zápasech a svojí účast v Advance už má český celek pro další sezónu jistou. Teď se ale bojuje o finále a k tomu mají Ecloťáci opravdu blízko.

Soupeřem od dnešních 19 hodin budou týmu ECLOT BocaBoston a vítěz tohoto klání určí, kdo z těchto dvou týmů bude jeden zápas od velkého finále.

Zápas můžete sledovat na oficiálním Twitch kanále týmu ECLOT. Partnerem přenosu je i portál Ruik.cz, který vám přenos přináší zprostředkovaně.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Projekt Restart aneb Kdy se vrátí nejvyšší evropské soutěže

Některé významné evropské ligy už tuto sezónu oficiálně ukončily. Které to jsou a které se naopak připravují na dlouho očekávaný návrat?

Potvrzeno! Götze se po sezoně rozloučí s Dortmundem. Kam zamíří dál?

Fotbalově zde vyrůstal, pak odešel k rivalovi a fanoušky si opět usmířil. Tato sezona je však pro mistra světa z roku 2014...

Nechtěný Coutinho! Bayern Mnichov nevyužil opci na jeho nákup. Několik zájemců se však hlásí z Anglie

Hostování Philippeho Coutinha v bavorském Bayernu se pravděpodobně nepromění v trvalý přestup. Klub nevyužil původní opci, kterou sjednal s Barcelonou, a budoucnost...