Reklama

Žebříček nejhodnotnějších fotbalistů české ligy

Přinášíme Vám žebříček deseti nejhodnotnějších hráčů české ligy. Největší hodnotu na trhu má s přehledem Adam Hložek, za ním je pak na druhém místě brankář Ondřej Kolář.

1. místo – Adam Hložek (£15,30 mil.)

Žebříček nejhodnotnějších českých hráčů vede s přehledem Adam Hložek. Tento sparťanský útočník již ve svém mladém věku ukazuje, že od něho můžeme očekávat velké věci.

I proto je jeho hodnota na jeho věk poměrně vysoká a to 15,30 milionů liber. Není tak divu, že okolo Hložka krouží několik evropských klubů, všem nabídkám ale Hložek zatím odolal.

2. místo – Ondřej Kolář (£6,75 mil.)

Na druhém místě se umístil brankář Slavie Ondřej Kolář. I když dle mnohých českých fanoušků Kolář aktuálně neoplývá nejlepší formou, stále je na trhu velmi ceněným brankářem. Český brankář má na trhu hodnotu okolo 6,75 milionů liber.

3. – 5. místo – Nicolae Stanciu, Tomáš Holeš, Peter Olayinka (£6,30 mil.)

Na děleném třetím místě se umístila slávistická trojice Stanciu, Holeš a Olayinka. Tomáš Holeš je hráčem, který v posledním roce výrazně výkonnostně vystřelil. To naopak Stanciu a Olayinka přicházeli do Slavie jako hotoví hráči.

Peter Olayinka je ve svých pětadvaceti letech ještě vcelku mladý hráč, bohužel jej ve své kariéře však limitují častá zranění. Nicolae Stanciu se pak ve Slavii propracoval ve vůdčí osobnost týmu a získal si sympatie slávistických fanoušků.

6. místo – Lukáš Provod (£5,40 mil.)

Lukáš Provod měl ve své kariéře skvěle našlápnuto, jenže jej k jeho smůle výrazně přibrzdilo vážné zranění, ze kterého se ještě nezotavil. Provod patřil k nejlepším hráčům Slavie i reprezentace a ve svých čtyřiadvaceti letech vyhlížel hezkou budoucnost.

I přes vážné zranění však má na trhu pěknou hodnotu ve výši 5,40 milionů liber.

7. místo – Ladislav Krejčí (£4,05 mil.)

Ladislav Krejčí je druhým sparťanským mladíkem v tomto žebříčku. Krejčí si svými výkony rychle získal sparťanské fanoušky, nicméně i jeho v rozletu přibrzdilo zranění. Krejčí má ale kromě podporovatelů i řadu kritiků, kterým se nelíbí zejména jeho tvrdý styl často za hranou pravidel.

8. – 10. místo – Michael Krmenčík, Jan Kuchta, Alexander Bah (£3,60)

A slávistická trojice také tento žebříček uzavírá. Na děleném osmém místě jsou útočníci Krmenčík s Kuchtou. Janu Kuchtovi se ve Slavii velice daří. Patří mezi bojovné útočníky, za což je zároveň odměněn velkým množstvím vstřelených branek. Krmenčík pak přišel do Slavie ze zahraničního angažmá, zatím však větší porci minut nedostává.

Posledním hráčem je Alexander Bah, krajní obránce, jenž má stále jen 23 let. I přesto se v zápasech prezentuje velice zkušeně a hlavně vyrovnanými výkony. Nutno podotknout, že nákup Baha se Slavii velmi povedl.

Zdroj: transfermarkt.com

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Ten hulčul s odulým spodním rtem a nadváhou nemá tuto cenu ani v Kč.Fotbalistu zněj udělali novináři apoblblí Bosáci:V repre hodně tragický!

    • “hulčul s odulým spodním rtem” to je dost nechutná, urážlivá charakteristika, ale že má nadváhu a jeho cena je pouze spekulativní z “dílny” Sparty, resp.hladového Pasky, je nepochybně ryzí pravda!

  2. Dalším sparťanem,který brzy odejde je Hancko,který nedávno slíbil španělskému Atletiko Madrid.
    Jednání s vedením Sparty už probíhaji.

    • Jako že by Atletico dalo za Hancka 4.5 mil.€ na které si ho Sparta cení a za méně ho neprodá ? A koho místo něj ?

  3. Tak Krmenčík obrovsky nadhodnocen.Jen v dorostenecké lize je pět dražších hráčů,jak on.Opravdu dobře napsané hodnocení(patří mezi bojovné útočníky) a to je tak všechno co umí i s Kuchtou.Bah až za něma?Ten je o dva parníky před Krmenčíkem.Toho koupí kařdéj Krmenčíka tak Sokolov max.

  4. Nebudeme si nic nalhávat, ale cena nesedí u žádného fotbalisty. Jsou to přemrštěné ceny a nikdo z uvedených nemá dlouhodobou formu, aby za tyto ceny měl přestoupit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené