Reklama

Zamíří Agüero skutečně do Barcelony? O všem má rozhodnout Lionel Messi!

I když se to už může zdát jako hotová věc, je zde možnost, že Sergio Agüero do Barcelony nakonec nezamíří. Dle španělských médií má vše záviset na setrvání Lionela Messiho na Camp Nou.

Zdroj: West Ham United

Už je jisté, že Sergio Agüero v Manchesteru City nadále pokračovat nebude. Nejlepšímu střelci historie klubu v létě vyprší smlouva a argentinský útočník tak po deseti letech změní klub.

Již delší dobu o jeho služby projevuje zájem Barcelona a zdá se, že se obě strany skutečně na podmínkách dohodly. Ale je tu jedna věc, která by mohla tento přesun ještě překazit.

Dle španělského deníku Mundo Deportivo má celý transfer záviset na Lionelu Messim. I když jsou obě strany už prakticky dohodnuty, Agüero má s přestupem do Barcelony souhlasit až v momentě, kdy bude jisté, že Messi bude na Camp Nou pokračovat.

Je to projev velkého přátelství reprezentačních kolegů Agüera s Messim. Navíc se Agüero nechal několikrát slyšet, že by si rád zahrál s Messim v jednom klubu.

Agüerovi se jeho malý sen málem splnil minulý rok. Messi se dostal do sporu se svým klubem a měl nakročeno právě do Manchesteru City. Nicméně po dlouhých tahanicích nakonec největší hvězda Barcelony ustoupila a proti své vůli v klubu setrvala.

Pro Barcelonu bude samozřejmě i letos jednou z největších priorit udržet Messiho. Pokud se jí to podaří, zdá se, že může do útoku počítat i s Agüerem.

Zdroj: Mundo Deportivo

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Případ Schickova penalta. Proč měla být odpískána a proč mohl zůstat na hřišti i po ošetření?

Asi nikdo před utkáním neočekával, že nejvíce debatovaným momentem bude penalta po zákroku Dejana Lovrena. Proč byla podle oficiálních pravidel odpískána správně a proč mohl Schick i přes ošetření ihned pokračovat ve hře?

Griezmann vyhlíží angažmá v USA! Stěhovat by se mohl už za tři roky

Antoine Griezmann nyní sice bojuje s francouzskou reprezentací na mistrovství Evropy o další úspěch, přesto si našel čas i pro mediální povinnosti. Pro server Le Figaro se rozpovídal o své budoucnosti.

Udivoval mezi německou mládeží, přechod mezi dospělé nezvládl. Kušej dostal v Drážďanech padáka

Vasil Kušej býval ještě donedávna vnímán jako velký talent. V mládežnických týmech Dynama Drážďany totiž zářil. Nyní ale dostal padáka.
Reklama