Vémola se při vážení pohádal s Lohorém! Je to můj domov a můj pás, burcuje Terminátor

Bitva Karlose Vémoly s Alexem Lohorém se blíží. Turnaj OKTAGON 20 je za dveřmi a rozhodně se bude na co dívat. Při vážení obou aktérů se ukázalo, že spolu nemají zrovna vřelý vztah.

Zdroj: OKTAGON MMA

Oba aktéři před sebe předstoupili na tradiční focení. V ten moment se začali hádat, jejich slova ale nebyla ve vysílání slyšet. Karlos Vémola následně popsal, o co šlo.

“Bylo to o tom, co se stane zejtra. Myslí si, že mi titul sebere, že celej život zápasí. Co si myslí, že dělám já? Hraju kuličky?

Myslí si, že přijede sem do Oktagonu a sebere mi titul? To je můj domov!” řekl Terminátor.

Následovala přestřelka s Lohorém. “Znamená to pro mě všechno. Je to můj pás! Chceš mě něco naučit? Já tě naučím zítra.

Před zápasem si s tebou potřesu rukou a potřesu si s tebou i poté, co tě rozdrtím,” řekl Lohorému.

“Nic neříkej, jediný co děláš je, že mluvíš. Odejdi, popovídáme si zítra,” zakončil český bojovník. Fanoušci se tak mají na co těšit.

Zdroj: OKTAGON MMA

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Vémolu nemůžu ani vidět, ale nepochopim jak je možný, že vytáhnou nějakýho zoufalce a dají mu titulový zápas. Nebo si ho zase Kája vybral sám? Už chybí jen aby si vybral k bitvě o titul nějakýho přitroublýho youtubera

  • Ty vole, co to meleš? Jsi sjetej? Nebo jenom idiot? Je to zkušený zápasník z top100 rankink. 94 zápasníků z top100 je pod výhradní smlouvou, tedy do oktagonu nemůžou. Nehledě na to, že většinu z top100 má UFC a pak jsou to vesměs top zápasníci těch nej organizací. Kde chceš sehnat lepšího soupeře? Třeba Datělinka, který se o titulový zápas hlasil, je až na pozici 225. A nikdo lepší v middleweight tu teď není. A pak můžou Vémolu vyzvat o titul. Nebo to může udělat třeba Kincl. Nebo zvítězí Lahore, byť není favorit…
   Prober se…

  • Karlos si sám vybírá soupeře? A teď tu o těch čipech ve vakcínách. Trošku si napřed zjisti, co o Lohrém mluví zkušení borci a pak mluv, že je to easy fight.

   To, že ti Karlito vadí, nijak nevyvrácí, že mnohými je Lohré respektovaný borec…

  • Větší píčovinu jsem dlouho nečetl Pavle. Odkud ty znáš MMA? Všiml jsi si trashtalku Karlose před zápasem s Attilou a pak se z tebe stal odborník či dokonce expert se znalostí prostředí? Fakt komediant, nic jinýho nejsi vole….

  • Lahore je tvrdej, není špatný na zemi, je rychlý a má fyzičku jako prase, což je v zápase na 5 kol docela podstatné. Tohle že má být lehký soupeř? Zbláznil jsi se? Vémola je favorit, to ano, bez debat. Ale to nic neznamená. Klidně ho může uválet už v 1. kole a zápas může vypadat jako jasná věc, ale také může Lahoré 3 kola přežít a pak bude Karlos úplně hotovej s tou jeho masou hmoty…. A samozřejmě, už také víme, kde má Karlos vypínač…
   Velice těžkej soupeř pro Karlose a pochvala pro Ondru Novotného, že mu takového dokázal obstarat. Nikdo lepší v 84 v tuto dobu široko daleko k dispozici není. Nebo měl mít snad titulový zápas raději s Datělinkou, kterej má za sebou pár zápasů se slabými soupeři a jinak nic? Držitel 5 titulů má být horší? Vtipný…
   Naopak je to velmi dobře promyšlené. Karlos doufám bude mít titul a Datělinka nebo Hošek ho pak můžou vyzvat. A on je pak klasicky uválí.

 2. Vzdycky jsem zastaval nazor ze neprimitivnejsi spolecnost lidi se mota kolem fotbalu. Ovsem tohle, to je kral.

 3. S tím domovem bych moc nemachroval, hlavně, že Karlos tady žije.
  Ale těším se a doufám, že vyhraje, byť to bude dost těžký.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.