Reklama

Vémola reagoval na výzvu Jona Mariánka: Je to hovado, za ty peníze ho klidně zmlátím zítra

Snad ještě nikdo nedokázal rozpoutat na domácí scéně bojových sportů takovou vlnu reakcí jako Jon Mariánek, který je střihačem známého youtubera Jakea Paula. Naposledy odmítl výzvu Jakuba Štáfka a vyzval Karlose Vémolu. “Terminátor” nyní reagoval.

Zdroj: Oktagon MMA

Jon Mariánek pracuje pro Jakea Paula, o kterém se nyní ve světě bojových sportů dost mluví.

Americký youtuber totiž začal s boxem a nedávno porazil ve svém třetím zápase bývalého skvělého MMA zápasníka Bena Askrena, nyní tak vyzývá kdekoho a neustále všechny uráží.

A bez jakéhokoliv zápasu se obdobně chová i Mariánek, který v první řadě odmítl výzvu herce Jakuba Štáfka a navíc vyzval Karlose Vémolu. Ve své reakci byl navíc hodně sprostý a útočný vůči Oktagonu, s kterým nechce mít nic společného.

Vémolovi pak nabízí 10 milionů korun v případě, že dojde k vzájemnému zápasu. Co na to “Terminátor”?

„Bláznivý Jeník podává ručníky Jakeu Paulovi, sledovanost nemá, peníze na to nemá. Podle mě je to jenom bláznivé zviditelnění. Nevím, co by se mnou v ringu dělal, a kde by na to prachy vzal. On to ale nedá, je to absolutně nereálné,“ říká Vémola.

Peníze má dle rodáka z Olomouce pouze Paul, kterému dělá Mariánek slovy Vémoly poskoka.

„Pokud by dal na stůl deset milionů, tak ho klidně zmlátím zítra. Beru to tak, že je úplné hovado. Útočí na Oktagon, na který můžeme být v ČR a na Slovensku hrdí. Je to skvělá evropská organizace s velkými výsledky a skvělými zápasníky,“ pokračoval.

A na závěr se zastal Ondřeje Novotného, tedy promotéra a majitele organizace. Prý udělal obrovský kus práce a zatímco UFC tady je už 30 let, tak Novotný dokázal Oktagon vybudovat za krátkou chvíli.

Zdroj: TN, Instagram | Karlos Vémola

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Určitě by si oba přišly na velmi slušné cifry a sledovanost by to mělo velkou.john mara je určitě cílevědomý a šikovný kluk,jinak by nebyl tam kde je a skončil by jak ty české trubičky co si přejí být youtubery,ale Karlos dalši cílevědomý a šikovný člověk/neskutečný sportovec-klobouk dolů respekt,pokud se to uskuteční budu se moc těšit i když všichni víme jak to dopadne:)

  2. Jonmari mě na rozdíl od všech těch potetovaných kašparů baví a proto mu držím palce 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené