Vémola připustil zápas s bývalým zápasníkem UFC! Chce však vyprodanou O2 Arénu

Karlos Vémola připustil možný zápas s Viktorem Peštou! Jednalo by se o výjimečnou událost, neboť oba bijci působili v UFC, což je nejvýznamnější MMA organizace. Jak si to ale “Terminátor” představuje?

Zdroj: hc-olomouc.cz

Viktor Pešta už mluvil o zápase s Vémolou prakticky od svého konce v UFC a od návratu do České republiky. Nicméně “Terminátor” jej neustále odbíjel a nevypadalo to, že by se zápas mohl uskutečnit.

Nyní je ale vše jinak. Vémola se totiž rozhodl, že by se zápas s Peštou mohl uskutečnit. Nutno podotknout, že by to byla bitva, jaká tu ještě nebyla, což ostatně pro iSport řekl sám “Terminátor”.

„Ať je jaký je, tak si myslím, že za to, co dokázal, že se dostal do UFC a reprezentoval ČR, tak pokud my dva spolu máme zápasit, což se může stát, tak by to alespoň mělo být v naplněné O2 Aréně,“ má jasno o podmínkách Vémola.

„Dva borci, kteří byli v UFC, to tady ještě nebylo. Měl by to být zápas, jako tomu bylo s Pínem nebo Kinclem, vyhajpovaný a odpromovaný, aby ti fanoušci mohli přijít,“ dodal.

Vidí na tom však jednu vadu: „Teď to nebude myšlené úplně špatně proti Peštovi. On je skvělý bojovník, byl v UFC. Umí trénovat, ale neumí vypromovat vůbec nic. Je pro lidi absolutně nezajímavý a nezáživný bojovník stylem i chováním.“

I přesto si Vémola myslí, že si tento zápas zaslouží větší pozornost, bude-li se konat. A nemyslí si to zle. Tohle by zkrátka měl být souboj, který přitáhne hromadu fanoušků!

Zdroj: iSport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. 😂😂😂 Ať už to Vemola neriskuje, nebo dopadne jak s Atilou. A to už nebude ani český král , když už rozhodně není československý 😂😂

  2. Carlos byl u mě donedávna vždy jednička,nehledě na prohru s Attilou.V poslední době se mi ale zdá,že mu ty jeho PR show v televizi a silikonové ko.zy už příliš zatemnily mozek.
    Pešta je svělý borec a od Carlose je úplně mimo mísu mluvit o stylu,když on sám je odjakživa kritizován (a právem) za nudné TDW zápasy.

  3. Dejte už s tím komediantem pokoj. Jediný koho Vémola zajímá je bulvár a plastikové holky.

  4. On chce plnou arénu. Tak ať pro to něco dělá. Zatím jenom kecy kecy. A prachy. Pro něj už neníslort na 1.místě

  5. Každý, kdo má jen trochu pět pohromadě ví, že to jsou jen plky. Teď v období koronakrize se nic vyprodávat nebude a až ta krize skončí budou oba v tak odlišné váhové kategorii, že tento souboj nebude ani pro jednoho tak zásadní a důležitý. Karlos Vémola má tyhle kecy rád. A kdo mu je baští, toho má rád taky. Pan Novotný mu před Mikoláškem sežene nějakého brazilce k snadnému přejetí, aby nepřišel o svou hvězdu. Od teď jsem fanda Mikoláška a přeju mu trpělivost a úspěch proti K.V.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia zakázala svým hráčům na hostování nastupovat proti ní! Prý se tento krok neosvědčil

A je to tu zase. Téma Slavia a hráči na hostování se řešilo v létě ve velkém. Mnoho hráčů totiž odešlo do Slovanu Liberec. Po velkém tlaku veřejnosti se sešívaní rozhodli alespoň povolit svým hráčům nastoupit do zápasu proti ní. Nyní to ale po půl roce opět zakazuje. Proč?

Odegaard oficiálně v Arsenalu! Zásadní roli v rozhodování prý hrál Mikel Arteta

Martin Odegaard se v létě vrátil do Realu Madrid, kde mu byl slíben dostatek prostoru, aby prokázal své kvality. Slib však nebyl dodržen a talentovaný Nor požádal o uvolnění na hostování, v čemž mu bylo vyhověno. Ofenzivní záložník si vyzkouší angažmá v Premier League.

José Mourinho oslavil 58. narozeniny. Jaká byla jeho dosavadní kariéra?

Osobitý portugalský kouč působil v Anglii, Španělsku či například v Itálii. Za sebou má celou řádku vypjatých a takticky zvládnutých duelů. Jak doposud vypadala jeho trenérská kariéra.