Reklama

Vémola opět zpochybnil svou účast v zápase s Pirátem, v jednom má ale jasno: Budu první, kdo ho ukončí!

Kauza, která nemá konce. Už se zdálo, že je vše vyřešeno, jenže veřejnost stále nemůže mít jasno. Karlos Vémola totiž opět částečně zpochybnil svou účast v titulovém zápase s Pirátem na konci roku. Co řekl?

Byl kolem toho velký povyk. Karlos Vémola nechce do klece v zápase s Pirátem nastupoval jako první. Vyhrožoval, že ani nenastoupí. Chvílemi se zdálo, jako by hrozil Terminátorův konec v Oktagonu.

V posledních dnech ale oba aktéři titulového souboje na sociálních sítích sdíleli fotku s Ondřejem Novotným, oba se zcela jiným popiskem. Vémola napsal, že se dohoda rýsuje a že se nad Samuelem Krištofičem stahují mračna.

Slovenský bojovník ale poslal o něco zajímavější vzkaz, který pochopil málokdo. Jedna polovina naznačuje, že Pirát ustoupil, druhá polovina příspěvku však naznačuje pravý opak.

A jak to celé je? To během streamu ve čtvrtek večer naznačil Terminátor. Dle něj je nyní vše na Novotném, který má oznámit, jak se co má a jak co vlastně bude.

Mimo to ale opět zpochybnil svou účast v prosincovém zápase. Dle svých slov nemusí zápasit, zopakoval, že by se alespoň nemusel mučit dietou, mohl by oslavit Vánoce s rodinou a klidně se podívá, jak se Pirát utká s někým jiným.

Také dodal, že Krištofiče zkrátka nemá proč respektovat, a že na Slovensku klidně do klece jako první nastoupí, ale v Praze nikoliv. O prosincovém zápase tedy stále není příliš jasno, leč se pomalu zdá, že je jeho potvrzení o něco blíže.

Co ale jasné je, tak Vémolova predikce: „Až proti němu nastoupím, tak ho potupím. Nasledoval jsem si jeho Sherdog a vím, že neměl světoborné soupeře, ale divil jsem se, že svoje tři prohry přežil do konce. Po tom bití s Kozmou jsem se divil. Ještě ho nikdy nikdo neukončil. Terminátor bude první. Možná to bude rychlejší, než čekáte.“

Zdroj: Karlos Terminátor Vémola

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené