Vémola? Nebudu mu ťukat na okno, že chci zápas. Attila je sportovně výš, říká Pešta

Viktor Pešta to v současnosti nemá jednoduché. Dlouho vyzýval Karlose Vémolu, marně. Rozhodl se tedy vyzvat Attilu Végha, ten ale v nejbližší době zápasit nehodlá. Ne bez diváků. Koho by si ale z této dvojice přál víc?

Zdroj: instagram.com/viktorpesta/

Víceméně čtyři roky se Viktor Pešta domáhal zápasu s Karlosem Vémolou, nikdy se jej však nedočkal. Svou snahu tedy dočasně vzdal a vyzval Attilu Végha.

„Lidi si myslí, že jsem Vémolou posedlej, ale já mu nebudu chodit ťukat na okno, že chci zápas. K ničemu ho nepotřebuju. Když zápas nechce, tak ho nechce,“ nechal se slyšet Pešta v podcastu U Kulatého stolu.

Rozpovídal se také o tom, s kým by se utkal raději: „Attila je sportovně výš podle žebříčku i podle vnímání fanoušků. Samozřejmě vždy chci toho nejlepšího, ale zápas s Vémolou by mě samozřejmě lákal i kvůli tomu, co o mě říkal.“

„Už by to bylo trochu osobní, ale pořád u mě převažuje sportovní stránka a tak bych radši toho lepšího sportovce,“ dodal Viktor Pešta. „Ale nemůžeme nikoho do ničeho nutit,“ povzdechl si veterán UFC.

A že Vémola zápasí ve střední váze? Dle Pešty je na ni příliš velký, což ostatně sám “Terminátor” naznačil, když řekl, že další shazování do 84 v rychlém sledu nezvládne. „Přijde mi to do očí bijící, ale ať si to každý přebere, jak chce,“ zakončil Pešta téma.

Zdroj: U Kulatého stolu

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Moderní forma otroctví při přípravách na mistrovství světa? V Kataru zemřelo již 6500 dělníků

Při přípravách na příští mistrovství světa ve fotbale, které se má konat v roce 2022 v Kataru, zemřelo již 6500 dělníku. Většinou migranti, kteří pracují v hrozných podmínkách a nedostávají plat.

Jak zničit velkoklub? Valencia je odstrašujícím příkladem klubu v nesprávných rukou

Valencia je bezesporu jedním z největších klubů ve Španělsku. V minulosti za ni hrálo mnoho dnes již legendárních fotbalistů. Od roku 2014 to ale jde z kopce, přičemž v této sezoně to vypadá opravdu bídně. Co za tím stojí?

Policie zatkla bývalého prezidenta Barcelony! Vytvářel falešné zprávy o svých hráčích

Jestliže to s Barcelonou už teď nevypadalo nejlépe, tak na startu nového týdne vyšel najevo další obrovský skandál. Bývalý prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu byl společně s dalšími členy vedení zatčen.