Reklama

Vémola brání Knížete: Ve 44 letech vyhrál zápas a vy píšete hejty? Jste hovada!

V souboji o post vyzyvatele Davida Kozmy dokázal Petr Kníže na body porazit Kaika Brita. To se však nelíbilo nemalé části fanoušků bojových sportů, dle nichž měl vyhrát Brazilec. Svého kamaráda se zastal Karlos Vémola.

Velkou vlnu nesouhlasu na sociálních sítích vzbudilo vítězství Petra Knížete nad Kaikem Britem. Mnoho fanoušků totiž bylo přesvědčeno, že měl zápas vyhrát Brazilec.

Podobné reakce se ale absolutně nelíbí Terminátorovi. Ten totiž nepochyboval o tom, že Monster dokáže Brita porazit. „Říkal jsem mu, ať ho hodí na zem a zmlátí ho,“ prozradil své rady pro kamaráda Vémola.

„Je neuvěřitelné, že čtu nějaké hejty, že je Kníže starý dědek, že nic nepředvedl a že vyhrál Brazilec. Každý, kdo tomu sportu rozumí, tak ví, že Brito vyhrál první kolo, ale Monster nabodoval druhé a třetí kolo,“ vyjádřil Terminátor své znechucení.

„Jste hovada, zasloužíte si nafackovat. Je mi z toho na blití. Monsterovi je 44 let, je to originální invalida, má železnou nohu, chodí s jednou nohou a poráží o 20 let mladší kluky,“ dodal Vémola.

Mimo to dodal, že Kníže si zaslouží respekt a úctu. Prý je to velký úspěch pro české MMA a těší se na Monsterovu odvetu s Davidem Kozmou, kterou nazval opravdovým zápasem století.

Zdroj: Instagram | Karlos Vémola

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Podle mě na to co Kníže předvedl, jak se pohyboval a jak je invalidní což velice limituje právě ten jeho pohyb je dost divné, že by ho tak mladý fighter nesundal. Bylo to až moc okaté, jak ho Brito šetřil. Měl spoustu možností ho vygranátovat, ale jakoby nechtěl. Celý zápas byl podezřelý.

  2. to nejsou fanoušci ale ubožáci. Kdyby to bylo fanoušci tak fandí protože by věděli že oni nic takového v životě nedokážou a vždycky budou jen nuly co hejtují za klávesnicí

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené