Reklama

Velkolepé gesto světové dvojky ženského tenisu! Veškerý zisk z turnaje věnuje na pomoc Haiti

Naomi Osakaová je v poslední době často terčem kritiky, prý je arogantní, sebestředná, ublížená a namyšlená. Nyní ale prokazuje naprostý opak.

Aktuálně světová dvojka ženského tenisového žebříčku neprožívá nejlepší období v kariéře. Musela řešit psychické problémy, přičemž kvůli tomu, že s nimi vešla na veřejnost, se nepochopitelně dočkala nemalé kritiky.

A to nejen v našich luzích a hájích. K její situaci se vyjadřovaly i některé tenisové hvězdy. Terčem kritiky byl také charakter Naomi Osakaové, která přitom hájí lidská práva a také například bojuje proti rasismu.

Nyní se navíc rozhodla, že učiní velice šlechetné a chvályhodné gesto. Blíží se totiž turnaj v Cincinnati a Osakaová věnuje veškerý svůj zisk z turnaje na charitativní účely.

Zasáhlo ji totiž silné zemětřesení na Haiti, které způsobilo obrovské škody nejen na majetku, ale zejména na lidských životech.

„Opravdu mě bolí vidět všechnu tu zkázu na Haiti. Mám pocit, že to nikdy neskončí. Tento týden budu hrát turnaj v Cincinnati a veškeré své finanční odměny věnuji na pomoc Haiti,“ vyjádřila se Osakaová na sociálních sítích.

Doufejme tedy, že dojde v turnaji co nejdále, aby pomoc byla co největší.

Zdroj: Naomi Osaka

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené