Ve Viktorii Plzeň jsou na testech tři běloruští hráči

Viktoria Plzeň přišla na svém Twitteru se zajímavou novinkou. Do přípravy B-týmu se přidali tři mladí běloruští hráči, kteří se ihned zapojili do tréninku a dokonce naskočili i do zápasu.

Do přípravy plzeňského B-týmu, vedeného Pavlem Horváthem, se připojili tři běloruští hráči. Jedná se o Gleba Takuševiče, Aleha Plijuta a Tajsira Adamčyka.

Na soustředění v Písku se připojili do zápasového vytížení. Vedení mužstva je nejprve nechalo na lavičce, ale po pár minutách už zkusili “projet” české trávníky.

Takuševič se do hry dostal po vystřídání Václava Míky ve 27. minutě. Plijut s Adamčykem nastoupili až po poločasové pauze.

Aleh Plijut s Glebem Takuševičem v Plzni na testech již jednou byli, teď to zkouší podruhé.

Je zajímavé na našich trávnících pozorovat hráče z východu, kteří mají v sobě něco speciálního. Hráči z jiných částí světa vlastnosti jako oni nemají.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.