Už se ho bojí?! Jiří “Denisa” Procházka byl blízko dalšímu zápasu v UFC, soupeř však odmítl

Jiří “Denisa” Procházka je aktuálně pátý v žebříčku polotěžké váhy UFC. Má za sebou však teprve zápas a za takový posun tedy nevděčí pouze své kvalitě. Nyní však byl blízko další bitvě, jenže ta nedopadla. Proč?

Zdroj: twitter.com/AlanDawsonSport

Kdo bude dalším soupeřem Jiřího Procházky v UFC? Toť dlouho řešená otázka, se kterou si zjevně neví rady ani šéf nejprestižnější MMA organizace.

V polotěžké váze totiž nebyl prakticky nikdo volný, maximálně Aleksandar Rakic, který je v žebříčku na čtvrté pozici. Procházka však dostal jinou nabídku.

17. 10. totiž mělo dojít k souboji Volkana Oezdemira s Nikitou Krylovem, nicméně ten se neuskuteční, jelikož Oezdemir, kterého “Denisa” nekompromisně ukončil v jeho debutovém zápase v UFC, z duelu odstoupil pro zranění.

Procházka měl Oezdemira nahradit a jakkoliv kvůli horšímu postavení Krylova v žebříčku nabídku zvažoval, rozhodl se ji přijmout a měl se stát náhradou na poslední chvíli. To ale nedopadne.

„Zápas do konce roku je nejistý. Jiří však do konce roku zápasit chce, takže jsme si řekli, že to zkrátka riskneme a vezmeme to. Věříme, že bychom Krylova porazili, ale jeho tábor prostě řekl ne, že s Procházkou nejdou,“ prozradil Jiřího trenér Martin Karaivanov.

Zdá se, že svým premiérovým výkonem “Denisa” skutečně udělal dojem a leckdo s ním nebude chtít jít takto narychlo a bez pořádné přípravy do zápasu.

Zdroj: MMA Shorties

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.

Teplice vyzvaly k rezignaci Výkonný výbor FAČR! Několikrát jsme na nekalé praktiky upozorňovali, stojí ve vyjádření

Klobouk dolů! Pavel Šedlbauer, předseda představenstva FK Teplice, se totiž rozsáhleji vyjádřil ke kauze, která nyní otřásá fotbalovým světem v České republice, a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.