Reklama

UFC zápasník je po operaci ošklivého zranění. V noze má nyní titanovou tyč

Chris Weidman je po operaci. V rámci turnaje UFC 261 jeho zápas s Uriahem Hallem skončil dříve, než začal. Již po sedmnácti sekundách kopl do svého soupeře a ošklivě si zlomil nohu. Nyní je po operaci a v noze má titanovou tyč.

Zdroj:Peter Gordon, CC BY 2.0

Na zápas s Uriahem Hallem by nejradši zapomněl. Chris Weidman jej kopl do nohy a ta jeho se ošklivě zlomila. Americký zápasník je nyní po operaci.

Do nohy mu byla vložena titanová tyč a Weidman mohl odcestovat zpět do svého domova. Za odvoz poděkoval organizaci UFC, která mu poskytla soukromé letadlo na návrat zpět.

„Nemůžu UFC dostatečně poděkovat. Postarali se o mě a rodinu v těchto náročných časech. Tohle jsou věci, které pro nás dělají, které lidé nevidí,” napsal na svůj Instagram.

“Místo toho, abych prožíval bolest v normálním letadle, případně jsme uvízli někde v autě, pronajali nám letadlo přímo z nemocnice do našeho domu. Děkuji také lékařskému koordinátorovi z UFC, který zůstal celou dobu v Jacksonville, aby se ujistil, že jsem v pořádku,“ dodal Weidman.

Zranění jeho kariéru výrazně pozastaví. K tréninku se může dostat dost možná a za rok, vše bude záviset na hojení. Navíc je mu již 36 let, a tak musí uvažovat o tom, zda se ještě plánuje vracet.

Dle svých slov se ale vrátit chce. „Jsem připraven, první krok bude trpělivost. Musím se na dva týdny uklidnit a moc se nehýbat. Musím si najít nějaký koníček,“ zakončil své vyjádření na Instagramu.

Zdroj: Kaocko

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené