UEFA zveřejnila trest pro Roofa a Rangers! To je vtip, rozčilují se fanoušci Slavie

Osmifinále Evropské ligy mezi Slavií a Rangers vzbudilo neuvěřitelně moc ohlasů i emocí. Zápas je řádně dohraný až takřka měsíc po písknutí do píšťalky. A fanoušci Slavie nesouhlasí s trestem pro skotský klub ani útočníka, který zranil Ondřeje Koláře.

Zdroj: SK Slavia Praha

Pojďme si udělat krátkou rekapitulaci. Hráči Rangers hráli extrémně tvrdě a mohli vidět klidně i víc než dvě červené karty. Ve druhém poločase kopačkou do obličeje sestřelil Kemar Roofe Ondřeje Koláře.

V posledních minutách na zemi ležel Jan Kuchta, do něj kopali dva hráči Rangers. Následně přiběhl Ondřej Kúdela a pošeptal něco do ucha Glenu Kamarovi. Ten ho nařkl z rasismu, který se ale neprokázal.

Následně hráče Slavie zamkli na hřišti a nechtěli je pustit do kabiny. Naopak Koláře nechtěli pustit ze šatny, ačkoli potřeboval odjet do nemocnice. V tunelu pak Kamara napadl Kúdelu pěstí.

Fanoušci sešívaných volali po vyloučení Rangers ze soutěže a několikazápasovém trestu jak pro Roofa, tak pro Kamaru. Toho se ale nedočkali.

Roofe dostal za svůj hororový zákrok stopku na 4 zápasy pořádané UEFA, Rangers dostali trest 9000 eur za nevhodné chování celého týmu.

Trest pro Kamaru a Kúdelu zatím zveřejněn nebyl. Fanoušci se však rozčilují, že jde o skutečně zdrženlivý trest. S ohledem na to, že Roofe mohl Kolářovi ukončit kariéru či mu dokonce způsobit doživotní následky, působí čtyřzápasový trest opravdu hodně umírněně.

“Naprosto směšný trest za brutální faul,” rozčiluje se jeden fanoušek Slavie. “Takže v rovině vtipu. To se dalo čekat,” uvedl další. Někteří si ale nebrali servítky. “Ta UEFA si dělá pr*el? Prostě UEFA mafia,” píše rozzlobený příznivec červenobílých.

Poněkud divně působí i trest pouhých 9000 euro, tedy v přepočtu zhruba 243 000 korun. Když vezmete v potaz odepření přístupu do šatny, napadení hráče v tunelu, jsou tyto peníze spíše “drobné”.

Zdroj: Jiří Hošek

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Trest je nepřiměřeně vysoký!Nemuže za to,že je Kolář pomalý a byl v souboji pozdě!

 2. Vladimír Šmicr a Mycwa, chyťte se za ruce a odkráčejte do Bohnic. Už na vás čeká Chocholoušek.

 3. 10 zápasů stopka pro Kúdelu za neprokázaný rasismus? Hmmm, přijde o EURO, moc pěkný páni soudci . Jaký trest pak dostane sudí, jenž zápas naprosto nezvládl?

 4. Tohle nemohlo dopadnout jinak. V případě jiného rozhodnutí, rozhodnutí, které by bylo vůči Kudelovi mírnější, by UEFA okamžitě čelila obvinění z podpory rasismu. A to si tenhle stroj na peníze nemůže v žádném případě dovolit.

 5. Trest je nízký a pokuta spíše na zmrzlinu. typická UEFA. Bojkotovat, podat na ně stížnost a hlavně žalobu na FC Rangers a Kamaru. Navíc bych se jasně vymezil proti rasistické a teroristické organizaci Black Lives Matter, kterou UEFA podporuje a dokonce se řídí jejich heslem, které vnucuje všem hráčům a realizačnímu týmu.

 6. Zase za tím hledáte senzaci! Kúdela je blbej jak tágo!Měl se jim vysmát a konec.Ted je akorát ostuda pro všechny! Děláte jako by jste u vyšetřování byli!

 7. Já bych na místě Slavie měl problém nastoupit k jakémukoli utkání pod tak zpolitizovanou organizací, jako je UEFA. Ve čtvrtek by měli po nástupu na hřiště vzít s sebou Kúdelu, popřát Arsenalu k postupu a odejít. Potom by byli navždy hrdinové. Hrát by mohli buď čínskou, nebo brazilskou ligu a nechat Evropu v bahně hnusu, ve kterém se se svým bojem s neexistujícím rasizmem již zcela zesměšnila. Pokud jde o Roofa, tak je to jednoznačně na civilní soud. Fotbal není MMA a tohle by tam neprošlo ani bez kopaček.

 8. Výsledkem neprokázaného rasismu je diskriminace hráčů Slávie.Jasný vzkaz fotbalovým křupanům,když přijedou tými z východního bloku rozkopte jim rypáky zmlaťte je a nic se Vám nestane.Doufám že se Slávie odvolá a v odvolání uvede ,jako hlavní důkaz rasismus ,kdy před delegáty UEFA černoch zmlátil bělocha.

  • Gerrard je vítěz! Roofe šel na plac s jasným zadáním. Všichni věděli kdo je druhý brankář Slávky,byla to jeho lákavá šance zvrátit vývoj. Kúdela teda nahrál na smeč,a hyeny to rozmáznou.

 9. Funkcionáři UEFA se ke svým postům nedostali tím, že by byli čestní, přímí, féroví a nedej bože hájili spravedlnost. Dostali se tam tím, že celý svůj intelekt vynaložili na podlézání, leštění klik, lezení do správných zadků a podrážení správných nohou, prostě k intrikaření a k pronášení správných hesel ve správnou chvíli. Od takových nelze čekat, že se ohrozí svá koryta a postaví se na stranu spravedlnosti proti aktivistům, médiím a černošským rasistům. Navíc kvůli východoevropanům. Udělali přesně to, co jim zajistí další pokračování ve funkcích. Bohužel to neplatí jen v UEFA, ale i ve vysokých úřadech a velkých korporacích.

 10. Zvykejme si, černé tlamy vládnou světu, zakládám hnutí JBH (Jsem Bílé Hovno), přidáte se někdo? Podmínkou členství je posílat cca 95% svých příjmů nějakýmu barevnýmu úderníkovi a jelikož máme hentu demokracii tak si sami můžete vybrat kterýmu.

 11. Zuřivé kecy jsou k ničemu. Ondru tím trestem vlastně chráněj, protože jak nastoupí, nějaký bílý úderník ho zase trefí a pískat se to zase nebude. Když přišli z Arsenalu za brankářem, aby se nebál nastoupit, mysleli to tak, že proti němu osobně nic nemají, ale že si slávisti mají dát bacha. Možná, že Slávka to pochopila, dali gól až v prodloužení, když už s tím Arsenal nemohl nic dělat. Měli by hrát, jezdit nahoru dolů, dávat góly, nesurovět a držet huby. A očekávat, že na ně zas někdo vytrčí kopačku nebo loket, nečekat nějaké gentlemany, protože ti ve fotbale nikdy nebyli, zejména v britském. Nečekat od rozhodčích nějakou nestrannost. A neklekat si. No, pomáhej pánbůh. V kostele by si hoši kleknout mohli.

 12. Největší blb je Tvrdík, po tom co UEFA předvedla se ještě omlouvá tomu černému finskému chudáčkovi. Ještě se musí omluvit celé jeho rodině, protože jak ten černej lidoop prohlásil, tak byla celá rodina uražena. Předpokládám, že lidoop je prapředek člověka, jenom nevím, zda byl víc bílej nebo černej. Asi na tom moc záleží, protože jeho barva rozhoduje o rasismu.

 13. Ten Čech se slovenským jménem udělal jenom to, co dělá každý Čech, když vidí barevného a jde s ním do konfliktu, mnohdy to Čech i v nefotbalovém životě vyprovokuje úplně zbytečně, jindy se třeba něco náhodně semele spontánně. Černoši či poločernoši si v Praze (zpravidla) nedovolují provokovat, až na nějaké přisluhovače bordelů a existence, co v Česku nemají co dělat a mnozí domorodci se diví, že musejí na své pojištění a živobytí, když už tedy jsou z vlastní země nevyhoditelní a nikde na západě je bez kapitálu nepřijmou (tedy pokud hned nepřijmou jakoukoli práci), dost odspodu odpracují. Jako sám barevný bych byl nerad obviněn z rasismu…
  Pojďme k fotbalu, je to hra emocí a Kúdela prostě ztratil nervy, cítil, že vytáhnout může už jenom to poslední, byl odhodlán zajít k těm nejnižším pudům, chtěl deptat, zranit, ponížit, to byl v té chvíli jeho jediný cíl. Proto na to taky šel tak, jak na to šel. Škoda, že disciplinárka UEFA nedokázala zohlednit (zohlednit nelze, ale přimhouřit oko), že to u něj bylo poprvé, že v Česku spousta lidí v rasistickém prostředí vyrůstá a vyrůstala, že se tu dlouho žilo a na východě republiky stále žije v izolaci, kam se nehrne ani ten poslední Ukrajinec, natož přistěhovalci z jiných končin, třeba se i snažící začlenit do navzdory komunistické deformaci přívětivé společnosti. Kúdela hřešil na to, že alibistický Čech žijící si v té svoji bublině a sledující tu svoji hodně špatnou ligu, nač doplácí hlavně Slavia, by jenom požadoval nezvratné důkazy, které by bezostyšně popíral, jenže důkazů bylo navýsost dost, už jenom samotným chováním Kúdely, a trest přiměřený. Je dobře, že pokud z něj nebude Costacurta nebo Maldini, si už na žádném šampionátu nezahraje. Kúdela si prostě i přes zakrývaní úst myslel, že někoho beze svědků urazí a zůstane neodhalen, všechno vyšumí. Podle českého “kde není žalobců. není ani soudů” a více se do toho neserte. Jenže na západě jsou k rasistickým svinstvům jiné nálady. Mám ale ještě stále zato, že rasismus je doménou jen a pouze Sparťanů, ovšem u Kúdely, který bezesporu žádným přesvědčeným rasistou není, se “jen” probudil takový ten typický emocemi podnícený český nízký pud, zajít do toho nejspodnějšího šuplíku, urazit nanejvýš dehonestujícím a zraňujícím způsobem. Škoda, asi není náhoda, že tomu je dnes u východních Němců, třeba s tím způsobem volení fašistů, podobně. Slavia ať zůstane nadále zůstane tou skvělou Slavií z předminulého století, Bohemka ať se orientuje jako její spřátelené kluby Celtic a FC St. Pauli otevřená a laskavá pro všechny, velmi rád pozoruji také nový začátek a novou generaci kdysi protekční Dukly, fandím té mládeži, co jí v té státní a prospěchářské síle nikdy nezažila, ale podporuje v rozpuku tu starou tradici, která je ohromná a rezonance klubu veliká, jinak zajít si na Viktorku je také nádherný dopolední rituál… Prostě Praha jako Londýn, ovšem v Londýně mají jenom fakt dobře vydělávající na to, aby si zašli na pár fotbálků denně. A to myslím i Wimbledon, Millwall nebo QPR. HNĚDÝ KLUB JE V PRAZE JENOM JEDEN! KLUBY JINÝCH BAREV SPOJTE SE A DRŽTE POSPOLU!!! Jedeme Slávka jedeme!!! Hodně štěstí!!!

 14. Debil je hlavně Kúdela.Měl držet držku.Na place je od hraní a ne od toho,aby někomu něco šeptal.

 15. Kudela byl potrestán po právu. Už jen to, že si radši zakryl ústa znamená, že byl úmysl minimálně urazit jiného hráče. A buďme upřímní na obyčejnou urážku by si nezakryl ústa. Takze věřím tomu, že řekl to s čeho je obviněn. Ale nechápu ty tresty pro Rangers. To jako vážně, takové směšné? A co pan trenér ten nic. UEFA je fakt výsměch

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.