Trpišovský si přeje, ať Barcelona nastoupí v nejsilnější sestavě, Souček věří v boj o tři body

Trenér příštího barcelonské soupeře, kterým bude pražská Slavia, Jindřich Trpišovský, prozradil, že by rád viděl Katalánce v plné palbě včetně Lionela Messiho. Jeden z jeho svěřenců – konkrétně Tomáš Souček – pak Barcelonu označil za jeden z tří nejlepších celků na světě.

http://gty.im/1138033595

Jindřich Trpišovský

Doufám, že Messi přijede a já si to užiji. Je úžasný a všichni tady na něj zde čekáme. Pro Slavii je to zápas dekády a tak bych rád, kdyby Barcelona nastoupila v nejsilnější sestavě. Budu šťastný, pokud se na hřišti objeví Griezmann, Suárez, Messi, Busquets, Piqué a další. Bude to geniální čelit hráčům, na které se už mnoho let díváme v televizi.

Pro mě jako trenéra je práce v tomto případu o něco snazší. Mí hráči dobře znají soupeře a pravidelně ve svém volnu sledují jejich zápasy. Dívali se i na zápas s Eibarem. Barcelona je tým, který hraje na nejvyšší úrovni. Je to realita, nikoliv pouze hra na konzoli. (smích)“

Tomáš Souček

http://gty.im/1168862380

Poslední zápas jsem neviděl, ale ono je není třeba moc kontrolovat. Barca je jedním z nejlepších klubů na světě, kdo by proti ní nechtěl hrát? Patří do světové top trojky. Uvidíme, jaké to bude, jakou taktiku si přivlastníme, ale myslím si, že se připravíme dobře a odehrajeme s ní dobrý zápas. Nepokusíme si to pouze užít, ale také zabojovat o tři body.

Preferuji Premier League, ale dívám se na zápasy Barcelony kvůli její rivalitě s Realem Madrid a pravděpodobně se jedná o nejvíce atraktivní tým v tamní soutěži. Zní to směšně, že si před zápasem vyměním vlaječky s Leem Messim. Už jsme hráli s Dortmundem a Interem, ale Barcelona má plno skvělých hráčů a skvělý útočný trojlístek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..