Trpišovský o Stanciovi: Když bude hrát jako teď, nebudou mi chybět jeho kanadské body

Slavia vyhrála na půdě Mladé Boleslavi, předvedla slušný výkon a přiblížila se zisku titulu. Oslnil třeba stoper Zima, který se nebál práce s míčem a zároveň byl jistý směrem dozadu. Trpišovský v rozhovoru pochválil jiného hráče, Holeše.

Zdroj: slavia.cz

Trpišovský zápas pozitivně ovlivnil střídáním těsně po poločase. Poslal do hry vysokého Takácse, jenž výrazně pomohl ve středu pole. „Cítili jsme, že Boleslav má vyšší hráče, navíc Budínský dobře kope standardní situace, hrál Mazuch, který je výborným hlavičkářem.”

Výborný výkon předvedl na podzim často kritizovaný Nicolae Stanciu. Mimo asistence několikrát nahrál do veliké šance a sám třikrát nebezpečně vystřelil. „Od něj to byl skvělý výkon stejně jako od celého mužstva. Když bude hrát jako teď, nebudou mi chybět jeho kanadské body. Přihrál do tří nebo čtyř gólových šancí.”

Chvály se dočkal i Tomáš Holeš. Je zvyklý hrát na kraji obrany, tentokrát nastoupil v záloze a předvedl dobrý výkon. „Nerad někoho vypichuju, ale i vzhledem k tomu, že hrál na této pozici poprvé, to byl podle mě náš nejlepší hráč.”

Jedna z opor Slavie Petr Ševčík opustil hřiště už po 55 minutách. Nebylo to však kvůli výkonu, ale kvůli svalovému problému. „Už o poločase to vypadalo, že Ševa bude střídat. Ještě to deset minut zkusil. Má problém svalového rázu, nechtěli jsme i kvůli programu, který nás čekat, riskovat vážnější zranění,” uzavřel Jindřich Trpišovský.

Použité zdroje: slavia.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

První kapka v moři? Končíme s českým fotbalem, poškozuje naše jméno, oznámil významný sponzor

V souvislosti s korupčním prostředím v českém fotbale se často říká, že dokud do toho budou sponzoři cpát peníze, nic se nezmění. A konečně se objevila odvážná společnost, co se k tomu postavila čelem. Konkrétně se jedná o WEDOS.

Sparta jde do karantény! Testy prokázaly v kádru Letenských covid-19

Sparťanská kabina na nějakou dobu ochoří prázdnotou. Testy totiž prokázaly přítomnost koronaviru mezi členy A-týmu.

Jan Kliment: Werner? Viděl jsem zajímavější hráče. Stuttgartu jsem vděčný za férovou péči

Útočník Jan Kliment se dal zdravotně do pořádku a patří mezi klíčové ofenzivní hráče Slovácka. V rozhovoru pro Ruik zavzpomínal na působení ve Stuttgartu nebo prozradil své cíle do budoucna.