Jílek chce mít k dispozici pouze 23 hráčů. Kteří z nich tým před herním soustředěním opustí?

Sparta v pondělí odlétá na herní soustředění do španělské Marbelly. Nepoletí ale všichni, jelikož trenérský štáb chce mít k dispozici 23 hráčů, tím pádem dva přebývají. Kdo by měli být ti, co do Španělska neodcestují?

Zdroj: sparta.cz

Dříve by se předpokládalo, že Jan Fortelný je ve Spartě pouze na kondiční přípravu. Jeho výkony mu ale pravděpodobně vybojovaly setrvání v týmu alespoň do konce herního soustředění.

“Vyhodnotíme, jestli zde zůstane a bude mít dostatečné vytížení, anebo odejde na hostování. Vše závisí i na případných dalších změnách v kádru,” řekl trenér Jílek na adresu Fortelného. Případné hostování tak trenéři vyhodnotí až po Marbelle.

Místo ale nezbude pro Lukáše Juliše. Pětadvacetiletý fotbalista po delším zranění hrával v B týmu, kde střílel gól za gólem, v hierarchii sparťanských útočníků je ale tak vzadu, že šance by dostával minimálně.

Pro něj by se dle všeho mělo hledat hostování v klubu z nejvyšší soutěže. Druhým fotbalistou by měl být šestnáctiletý Adam Karabec. Diváci ho mohli vidět ve dvou poločasech, kde sice nezahrál špatně, přesto by ovšem na herní soustředění odletět neměl.

S A týmem šel na soustředění proto, aby si okusil jaké to je a v příštích přípravách nemusel začínat od začátku. Rozhodně se nedá očekávat pravidelné zapojování do zápasů, jako tomu bylo s Adamem Hložkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..