Spojte se s námi

Fortuna liga

Titul už je pro Spartu ztracený, říká Bořek Dočkal

Zveřejněno

dne

Během zimní přestávky se vyrojila řada spekulací o jeho možném návratu na Letnou. Bořek Dočkal však v rozhovoru pro stanici O2TV Sport říká, že realizace případného přestupu není ani zdaleka tak jednoduchá, jak by se mohla na první pohled zdát.

Embed from Getty Images

I když by si většina sparťanských fanoušků přála jeho návrat, Bořek Dočkal je v tomto ohledu spíše skeptický. „Je to příliš složité na to, abych se k tomu vyjadřoval. Mám ještě dva roky smlouvu v Číně a čínský klub také bude rozhodovat o mé budoucnosti,“ říká český reprezentant.

Rovněž připouští, že by pro něj přesun do Evropy znamenal určitou finanční ztrátu. „Samozřejmě by to tak bylo, protože to, co dnes dokáže čínský trh nabízet za smlouvy, tak takové podmínky, jaké jsem dostal například já, si mohou říct pouze hráči v top týmech v Evropě. Takže kdybych se vracel do Evropy nebo do Sparty, určitě bych takové podmínky nedostal.”

Embed from Getty Images

V rozhovoru se třicetiletý fotbalista vyjádřil také o dnešní Spartě a o tom, jestli už je pro ni tato sezóna ztracená. „Záleží, z jakého pohledu to bereme. Pokud se budeme bavit ve smyslu, že Sparta má na jaře zabojovat o titul, tak si myslím, že ta ztráta je prostě moc velká. Takže si myslím, že titul pro Spartu ztracený už je,“ říká český záložník a zároveň dodává. „Naopak, když se budeme bavit o jejím vývoji, tak ji čeká velice důležitý půlrok, aby se nakopla někam, kde by chtěla být a postupnými kroky se vracela tam, aby o titulu vůbec mohla reálně uvažovat,“ uzavírá Bořek Dočkal.

Reklama
1 komentář

1 komentář

  1. Jaroslav Kalous

    15.1.2019 na 13:13

    Ale není!

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Ruik Football Talk

Reklama