Takhle se chová šampion? Ta stará třístovka z Alzy pořád vymýšlí h*vna, štve Mikuláška další odklad bitvy s Vémolou

A je to oficiální. Očekávaná bitva Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem se neuskuteční ani v říjnu, čeká ji další odklad. Pravděpodobně na prosinec, to však promotér Ondřej Novotný ještě neprozradil.

Zdroj: Václav Mikulášek

“Baba Jaga” už toho má dost. Dře, aby dokázal, že nebude snadnou kořistí Karlose Vémoly. Příprava jej stojí čas, úsilí, peníze. Finančně na tom přitom Mikulášek není tak jako “Terminátor” a tudíž to pro něj není žádná sranda. Nelze se tak divit, že když Ondřej Novotný oznámil další odklad bitvy, musel se Mikulášek vyjádřit.

„Dáme si ruku na srdce. Každý v mém blízkém okolí ví, co jsem prožíval poslední 3 měsíce. Jak moc jsem chtěl dokázat, že mám na velké výzvy, že obyčejný kluk, co neměl výhody a svojí většinu života promarnil, dostal možnost dokázat něco pro sebe. Teď, po všech těch urážkách, posmívání a shazování, mi chce jeden člověk upírat právo na můj zápas, který on chtěl. Měl to naplánované, liška,“ započal Mikulášek svůj výlev na Faceboku.

„Chápu zranění. Chápu nemoc, ale nechápu to lhaní okolo, jak moc trpěl v nemoci, když ne ani týden poté maká a dře jakoby nic. To je vážně každý slepý a bude mi říkat, že já mám nabrat? Proč by se pořád měla hrát jeho pravidla. Jednou jsem napsal, že využívat svého postavení donekonečna nejde,“ pokračoval “Baba Jaga”.

„Chtěl jsi 84 kg. Nestojím o fame ani peníze, to o mně každý ví. Chci fér hru. Křičel, že mu měsíc na přípravu stačí, že jsem pro něj jen pytel. Nejsem prý soupeř, že chce záruky na zápas, že nevěří, že nastoupím. Teď se ptám, co já? Nic jsem nechtěl od organizátorů ani nikoho,“ stojí dále ve vyjádření.

„Jsem rád, že tolik lidí podalo ruku, ale od soupeře jsem čekal opravdu chování šampiona, když pořád tvrdí, že jím je. Lidi, popravdě, chová se takhle šampion? Chce pořád ústupky. Jen kvůli němu se pořád dělají. Kvůli nikomu jinému by tohle nikdo netrpěl a tahle stará třístovka z Alzy bude pořád vymýšlet h*vna,“ pokračoval Mikulášek.

„Mně je fuk, že je lepší zápasník, mně je fuk, co dokázal, mně je fuk, co umí, ale být fér a hrát fér neumí. Tenhle svět není Vemolaland, ale všech. Kájo, ty se nauč, že každý jednou padneme na hubu. Opravdu si zasloužím další čekání, jen protože neplní svoje závazky k zápasu! Kdo ty jsi, že říkáš jak a kdy budeš zápasit a měnit pořád váhu dokola. Chovej se jak chlap,” zakončil “Baba Jaga” svůj status.

Nutno podotknout, že se zlobí oprávněně a z jeho slov musí každý pochopit, jaké to pro něj je. Vémola navíc bude mít jiný zápas, zatímco Mikulášek prý jiného soupeře odmítl a chce si počkat na “Terminátora”.

Zdroj: Václav Mikulášek

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Tak skvělý klub jako Nice se těžko poráží dvakrát za sebou, říká Trpišovský

Už ve čtvrtek večer čeká Slavii utkání na půdě francouzského Nice. V domácím prostředí jej sice dokázala porazit 3:2, nyní to ale bude mít těžší, čehož si je vědom také kouč Jindřich Trpišovský.

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.